Amica EED57571BA Piekarnik elektryczny czarny mat termoobieg AirFry termosonda funkcja pizza
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Piekarnik elektryczny Amica EED57571BA w czarnym macie oferuje pojemność 77 litrów i funkcję termoobiegu, zapewniając równomierne pieczenie. Wyposażony w termos... rozwiń
Amica EED57571BA Pizza Termoobieg AirFry Termosonda Czarny mat Piekarnik elektryczny
2 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Amica
- Color: czarny
- Ean: 5906006586348
- Gtin: 5906006586348
- Producer: Amica
Amica EED57571BA Pizza Termoobieg AirFry Termosonda Czarny mat Piekarnik elektryczny
2 199,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czyszczenie piekarnika:parowe;Czyszczenie piekarnika:parowe;Długość kabla:0 cm;Dodatkowe informacje:miękkie domykanie drzwi;Kolor:czarny;Drzwi:otwierane uchylnie;Funk...
- Brand: Amica
- Color: czarny
- Ean: 5906006586348
- Gtin: 5906006586348
- Producer: Amica
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | nie |
|---|---|
| Barwa frontu | czarny mat |
| Czyszczenie piekarnika | parowe |
| Długość kabla | 0 cm |
| Dodatkowe informacje | miękkie domykanie drzwi |
| Drzwi | otwierane uchylnie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja AirFry, miękki domyk, pieczenie wielopoziomowe, szybki nagrzew |
| Funkcje dodatkowe | pizza, funkcja AirFry |
| Funkcje podstawowe pieczenia | pizza, szybki nagrzew |
| Głębokość | 57 cm |
| Grill (opiekacz) | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor | czarny |
| Kontrola | elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika |
| Liczba poziomów pieczenia | 6 |
| Liczba programów automatycznych parowych | 0 |
| Liczba programów automatycznych | 0 |
| Moc przyłączeniowa | 3,6 kW |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Piekarnik parowy | nie |
| Piekarnik retro | nie |
| Piekarniki kompaktowe | nie |
| Pojemność | 70-79 litrów |
| Pojemność | 77 l |
| Programator pracy piekarnika | elektroniczny |
| Programy automatyczne parowe | nie |
| Rodzaj piekarnika | piekarnik elektryczny |
| Rodzaj prowadnic w piekarniku | teleskopowe - jeden poziom |
| Rożen | nie |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Szybki nagrzew | tak |
| Temperatura maksymalna | 300 C |
| Temperatura minimalna | 0 C |
| Termoobieg do opisów | termoobieg |
| Termoobieg | tak |
| Termoobieg | tak |
| Termosonda | tak |
| Typ prowadnic do opisów | prowadnice teleskopowe - jeden poziom |
| Waga netto | 0 kg |
| Wnętrze piekarnika | emalia |
| Wykonanie frontu | szklane |
| Wyposażenie | 1 głęboka półka blaszana, 1 półka blaszana, 1 półka siatkowa, blacha AirFry, kamienna płyta pizzy, prowadnice teleskopowe, przewód zasilający, termosonda, wtyczka do przewodu zasilającego |
| Wysokość | 59,5 cm |
| Wyświetlacz | tak |
| Zastosowane technologie | Amica BakingPro System |
| Zdalne sterowanie smartfonem | nie |
| Zużycie energii (tryb tradycyjny) | 0,71 kWh |
| Zużycie energii (tryb z wentylatorem) | 0,99 kWh |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1990,00 zł
Aktualna cena od 2199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1999,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 2149,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.08.2025 | 2149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
| 03.10.2025 | 1990,00 zł | RTV EURO AGD | -209 zł |
| 03.11.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 209 zł |
| 03.12.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.01.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 200 zł |
| 03.02.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1990,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2199,00 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 209 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Amica Cena: 2199 zł
EAN: 5906006586348
SKU: OI_375625273
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 199,00 zł
Przejdź do sklepu >

