Amica OSC5112I Srebrny okap podszafkowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
298,80 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Amica OSC5112I to srebrny okap podszafkowy o szerokości 50 cm i głębokości 50,5 cm. Wyposażony w aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe oraz ledowe oświetlenie 4 W... rozwiń
Amica OSC5112I Inox Okap podszafkowy
298,80 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Amica
- Color: inox
- Ean: 5906006609498
- Gtin: 5906006609498
- Producer: Amica
Amica OSC5112I Inox Okap podszafkowy
298,80 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość kabla:0 cm;Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy w wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancj...
- Brand: Amica
- Color: inox
- Ean: 5906006609498
- Gtin: 5906006609498
- Producer: Amica
Okap podszafkowy AMICA OSC5112I
339,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Wydajny okap - doskonale sprawdzi się w dyskretnej zabudowie. Niezależne od pracy okapu oświetlenie rozjaśni przestrzeń roboczą oraz będzie pełnić funkcję de...
- Gtin: 5906006609498
- Old_price: 339.00
- Sale_price: 339.00
Okap podszafkowy Amica OSC5112I 50cm 89W 173m3/h Inox szkło Led
323,82 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Okap AMICA OSC5112I Okap Amica OSC5112I w wykończeniu inox + szkło zapewnia skuteczne usuwanie oparów w trybie wyciągu lub pochłaniacza przy wydajności do 173 m³/h. Trzystopniowa regulacja pracy wenty...
- Cechy dodatkowe: napęd jednosilnikowy, średnica przewodu wentylacyjnego: 12 cm
- Filtry: aluminiowy, przeciwtłuszczowy, węglowy
- Funkcje: pochłaniacz, wyciąg
- Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: D
- Klasa sprawności oświetlenia: F
- Klasa wydajności przepływu dynamicznego: F
- Kod producenta: 1160949
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Liczba stopni regulacji prędkości: 3
- Maksymalna głębokość produktu: 50.5
- Maksymalna wydajność: 173
- Marka: Amica
- Model: OSC5112I
- Poziom hałasu: 63
- Roczne zużycie energii: 116
- Sterowanie: mechaniczne
- Szerokość produktu: 50
- Waga produktu: 4.6
- Wysokość maksymalna: 13
- Zakres klas efektywności energetycznej: A+++ - D
- Załączone wyposażenie: Ilość świateł:: 2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
|---|---|
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 50,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | D |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa sprawności oświetlenia | D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Kolor | srebrny |
| Oświetlenie | ledowe 1x4 W |
| Poziom głośności | 63 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 3 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 41 kWh |
| Rodzaj | okap podszafkowy |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Szerokość | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 12 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | FWU60 |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Amica OSC%112 |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 173 m3/h |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 13 cm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 268,89 zł
Aktualna cena od 298,80 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 288,90 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 298,91 zł | Ole Ole! | 10 zł |
| 03.07.2025 | 290,00 zł | Ole Ole! | -8 zł |
| 03.08.2025 | 288,00 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 111 zł |
| 03.10.2025 | 299,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.11.2025 | 289,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.12.2025 | 268,89 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 130 zł |
| 03.02.2026 | 339,00 zł | RTV EURO AGD | -60 zł |
| 03.03.2026 | 294,90 zł | Empik.com | -44 zł |
| 03.04.2026 | 273,44 zł | Empik.com | -21 zł |
| 01.05.2026 | 298,80 zł | RTV EURO AGD | 25 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 268,89 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 298,80 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Amica Ceny od 298.8 zł do 339 zł
EAN: 5906006609498
SKU: 05906006609498
Polecana ofertaRTV EURO AGD
298,80 zł
Przejdź do sklepu >



