Amica PC6411FTS płyta ceramiczna 57,6cm, czarna, dotykowa, szybka, energooszczędna
Polecana ofertaOle Ole!
1 149,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Płyta ceramiczna Amica PC6411FTS to nowoczesne rozwiązanie do Twojej kuchni. Posiada 4 pola grzewcze, sterowanie dotykowe oraz funkcję programowania czasu gotow... rozwiń
Amica PC6411FTS 57,6cm Płyta ceramiczna
1 149,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczny w użytkowaniu:wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem;Bezpieczeństwo użytkowania:blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego;Kolor:cz...
- Brand: Amica
- Color: czarny
- Ean: 5906006234737
- Gtin: 5906006234737
- Producer: Amica
Amica PC6411FTS 57,6cm Płyta ceramiczna
1 249,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczeństwo użytkowania:wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem;Bezpieczeństwo użytkowania:blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego;Kolor:...
- Brand: Amica
- Color: czarny
- Ean: 5906006234737
- Gtin: 5906006234737
- Producer: Amica
Płyta ceramiczna AMICA PC6411FTS
1 249,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
płyta ceramiczna ilość pól grzejnych: 4 wskaźnik opadania ciepła zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci moc całkowita: 6900 W zasilanie: sieciowe st...
- Gtin: 5906006234737
- Old_price: 1262.57
- Sale_price: 1249.00
Płyta ceramiczna Amica Pc 6411FTS Childlock Timer
1 259,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Płyta ceramiczna Amica PC 6411FTS Childlock Timer Płyta ceramiczna o szerokości 58 cm, mocy całkowitej 6900 W, wykonana z ceramiki NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wskaźnik ciepła resztkowego Blokada włączenia...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe | programowanie czasu gotowania (timer) |
| Głębokość | 51,8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | nie |
| Kolor płyty grzewczej | czarny |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników/pól grzejnych | 4 |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 6,9 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | nie |
| Napięcie zasilania | 230V/400V 2N (instalacja trójfazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Pola grzewcze | 4 pola ceramiczne |
| Rodzaj płyty | płyta ceramiczna |
| Sterowanie płyty grzewczej | elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na płycie grzewczej |
| Szerokość | 57,6 cm |
| Wolna strefa indukcyjna | nie |
| Wykonanie płyty grzewczej | ceramiczne - ze szlifami |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 4,6 cm |
| Zapalarka gazu | nie dotyczy |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1099,00 zł
Aktualna cena od 1149,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1243,38 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 1243,38 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1219,00 zł | Empik.com | -24 zł |
| 03.09.2025 | 1219,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1249,00 zł | Ole Ole! | 30 zł |
| 03.11.2025 | 1249,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1148,89 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.01.2026 | 1148,89 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1249,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.03.2026 | 1148,68 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.04.2026 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | -49 zł |
| 03.05.2026 | 1249,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 13.05.2026 | 1149,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1099,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1149,00 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 50 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Ceramiczne Ceny od 1149 zł do 1341.25 zł
EAN: 5906006234737
SKU: PC6411FTS
Polecana ofertaOle Ole!
1 149,00 zł
Przejdź do sklepu >



