Amica PI3510U płyta indukcyjna 30cm dotykowe sterowanie automatyczne wyłączanie
Polecana ofertaEmpik.com
1 109,53 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Płyta indukcyjna Amica PI3510U 30 cm to nowoczesne urządzenie do szybkiego i bezpiecznego gotowania. Wyposażona w funkcję PowerBooster, która skraca czas gotowa... rozwiń
Płyta indukcyjna AMICA PI3510U
1 109,53 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
płyta indukcyjna sterowanie: dotykowe-sensorowe liczba pól: 2 wykonanie płyty: ceramiczne szkło funkcje: Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka, PowerBoo...
- Gtin: 5906006233433
- Old_price: 1148.00
- Sale_price: 1148.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | wskaźnik ciepła resztkowego, automatyczne wyłączenie, blokada przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe | akustyczne potwierdzenie wybranej funkcji, automatyczne wyłączenie, minutnik, możliwość zaprogramowania czasu gotowania, podtrzymywanie ciepła, pole Booster, Pro Baby System, programowanie czasowe każdego pola, rozpoznawanie obecności garnka, rozpoznawanie wielkości garnka, sygnał dźwiękowy końca pracy, timer, wyświetlanie ustawionej mocy grzania |
| Funkcje dodatkowe | pola Booster, programowanie czasu gotowania (timer), rozpoznawanie obecności garnka, rozpoznawanie wielkości garnka |
| Głębokość | 52 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Kolor płyty grzewczej | czarny |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników/pól grzejnych | 2 |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 3,7 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | tak |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Pola grzewcze | 2 pola indukcyjne |
| Rodzaj płyty | płyta indukcyjna |
| Sterowanie płyty grzewczej | elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na płycie grzewczej |
| Szerokość | 30 cm |
| Wolna strefa indukcyjna | nie |
| Wykonanie płyty grzewczej | ceramiczne - bez ramki |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, przewód zasilający |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Zapalarka gazu | nie dotyczy |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 890,00 zł
Aktualna cena od 1109,53 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 978,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 978,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 978,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 978,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1149,00 zł | RTV EURO AGD | 171 zł |
| 03.11.2025 | 1109,53 zł | Empik.com | -39 zł |
| 03.12.2025 | 890,00 zł | RTV EURO AGD | -219 zł |
| 03.01.2026 | 1109,53 zł | Empik.com | 219 zł |
| 03.02.2026 | 999,00 zł | Empik.com | -110 zł |
| 03.03.2026 | 1148,00 zł | Empik.com | 149 zł |
| 03.04.2026 | 1148,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1148,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 20.05.2026 | 1109,53 zł | Empik.com | -38 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 890,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1109,53 zł na dzień 20.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 220 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Amica Cena: 1109.53 zł
EAN: 5906006233433
SKU: OI_390212623
Polecana ofertaEmpik.com
1 109,53 zł
Przejdź do sklepu >
