Anker A1257G11 10000mAH PD 22.5W Wbudowany kabel USB-C Czarny Powerbank
Polecana ofertaEmpik.com
139,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Anker A1257G11 to kompaktowy powerbank o pojemności 10000 mAh, wyposażony w wbudowany kabel USB-C. Dzięki technologii Power Delivery oferuje szybkie ładowanie o... rozwiń
Powerbank Anker 10000mAh 22.5W
139,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Powerbank Anker 10000mAh 22.5W Powerbank Anker 10000mAh 22.5WKompaktowy Anker Power Bank 10000 mAh 22.5W o wymiarach 113.9 x 70.5 x 16.4 mm to aż o 30% mniej...
- Gtin: 0194644040499
- Old_price: 139.00
- Sale_price: 139.00
Powerbank Anker Powercore 10 000 mAh 22.5W Wbudowany kabel Usb-c Czarny
139,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Powerbank ANKER Powercore 10 000 mAh 22.5W Wbudowany kabel USB-C Czarny Anker Powerbank ANKER Powercore 10 000 mAh 22.5W Wbudowany kabel USB-C Czarny Podstawowe informacje: ✴️ Rodzaj: Powerbank ✴️ Poj...
- Cechy dodatkowe: przewód w zestawie, szybkie ładowanie, wbudowany wyświetlacz
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 0194644040499
- Głębokość produktu: 1.64
- Kod producenta: A1257G11
- Kolor: czarny
- Liczba złączy ładujących: 3
- Marka: Anker
- Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
- Napięcie nominalne: 10
- Pojemność akumulatora: 10000
- Prąd wyjściowy: 3.0 A
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 7.05
- Typ akumulatora: litowo-jonowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.26
- Waga produktu: 200
- Wysokość produktu: 11.4
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: USB typ A, USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje | wbudowany kabel |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | wskaźnik naładowania baterii (wyświetlacz LED), wbudowany kabel |
| Kolor | czarny |
| Liczba portów wyjściowych | 0 |
| Ładowanie indukcyjne | 0 W |
| Ładowanie indukcyjne | nie |
| Maksymalna moc wyjściowa | 20,1 - 30 W |
| Moc ładowania | 22,5 W |
| Napięcie wyjściowe portu (max) | 10 V |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Porty i standardy ładowania | USB typ C, USB |
| Prąd ładowania portu (max) | 3 A |
| Rozruch pojazdu | 0 |
| Sygnalizacja pracy | wyświetlacz LED |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Waga | 222 g |
| Wymiary | 114 x 71 x 17 mm |
| Zastosowanie | smartfon/telefon, iPod/iPhone/iPad, tablet, przenośna konsola do gier |
| Złącza | 1x USB-A, 2x USB-C |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 139,00 zł
Aktualna cena od 139,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 475,99 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 139,00 zł | Amazon.pl | -336 zł |
| 03.07.2025 | 153,25 zł | Amazon.pl | 14 zł |
| 03.09.2025 | 149,99 zł | Empik.com | -3 zł |
| 03.10.2025 | 145,95 zł | Empik.com | -4 zł |
| 03.02.2026 | 187,02 zł | Empik.com | 41 zł |
| 03.03.2026 | 139,00 zł | Empik.com | -48 zł |
| 03.04.2026 | 139,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 01.05.2026 | 139,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 139,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 139,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Anker
Kategoria: Anker Cena: 139 zł
EAN: 0194644040499
SKU: OI_401668308
Polecana ofertaEmpik.com
139,00 zł
Przejdź do sklepu >

