Anycubic Drukarka 3D Kobra 3 V2 Combo Wi-Fi, LAN plus Hotend plus Filament PLA Fioletowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 819,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Anycubic Kobra 3 V2 Combo to zaawansowana drukarka 3D FDM z funkcją Wi-Fi i LAN. Oferuje pole robocze 255 x 255 x 260 mm i maksymalną temperaturę głowicy 300°C.... rozwiń
Anycubic Kobra 3 V2 Combo + Hotend + Filament gratis Drukarka 3D
1 819,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dokładność druku:0;Funkcje dodatkowe:ekran dotykowy;Gwarancja:24 miesiące;Interfejs:USB, Wi-Fi;Kolor:szary;Maks. temperatura głowicy:300 C;Maksymalny rozmiar druku:255 x 255 x 260 mm;Materiały druku:P...
- Brand: Anycubic
- Color: szary
- Ean: 5907085529134
- Gtin: 5907085529134
- Producer: Anycubic
Anycubic Kobra 3 V2 Combo + Hotend + Filament gratis Drukarka 3D
1 819,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Anycubic
- Color: szary
- Ean: 5907085529134
- Gtin: 5907085529134
- Producer: Anycubic
Drukarka 3D Anycubic Kobra 3 Combo
1 899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Drukarka 3D Anycubic Kobra 3 V2 Combo Drukarka 3D Anycubic Kobra 3 V2 Combo to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego i wszechstronnego urządzenia do druku 3D. Technologia FDM (Fused ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 5907085529134
- Kod producenta: K3V2C-P10
- Model: Kobra 3 V2 Combo
- Producent: Anycubic
- Rodzaj: drukarka 3D
- Stan opakowania: oryginalne
- Technologia druku: FDM
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 31.227
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dokładność druku | 0 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | ekran dotykowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Interfejs | USB, Wi-Fi |
| Kolor | szary |
| Maks. temperatura głowicy | 300 C |
| Maksymalny rozmiar druku | 255 x 255 x 260 mm |
| Materiały druku | PLA, TPU, PETG |
| Model relacje | AnyCubic Kobra 3 V2 |
| Obsługiwane formaty plików | G-CODE, OBJ, STL |
| Oprogramowanie | AnycubicSlicer, Cura, Orca Slicer, PrusaSlicer |
| Pobór mocy | 400 W |
| Powierzchnia robocza | 0 |
| Rodzaj | drukarka 3D |
| Średnica dyszy | 0,4 mm |
| Średnica filamentu | 0 |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura otoczenia pracy | 0 |
| Waga | 9,37 kg |
| Wymiary | 452,9 x 504,7 x 483 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, filament PLA, dysk USB, zestaw śrubek, zestaw kluczy, organizer kabli, smar, środek do czyszczenia dysz, uchwyt szpuli, głowica drukująca, ekran dotykowy, uchwyt na kabel, rurka do filamentu |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1420,22 zł
Aktualna cena od 1819,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1439,68 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1439,68 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1420,22 zł | Media Expert | -19 zł |
| 03.02.2026 | 1529,00 zł | Media Expert | 108 zł |
| 03.03.2026 | 1449,00 zł | Media Expert | -80 zł |
| 31.03.2026 | 1819,00 zł | RTV EURO AGD | 370 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1420,22 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1819,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 399 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Anycubic
Kategoria: Drukarki Ceny od 1819 zł do 6768.99 zł
EAN: 5907085529134
SKU: 05907085529134
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 819,00 zł
Przejdź do sklepu >


