Anycubic Photon Mono 4 Ultra czarna drukarka 3D, resinowa, LCD, 6K, 8,9 cala, USB, Wi-Fi
Polecana ofertaEmpik.com
1 144,82 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Anycubic Photon Mono 4 Ultra to zaawansowana drukarka 3D, idealna do precyzyjnego druku z żywicy. Wyposażona w ekran dotykowy, oferuje łatwą obsługę. Kompaktowe... rozwiń
Drukarka 3D Anycubic Photon Mono 4 Ultra
1 144,82 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Drukarka 3D Anycubic Photon Mono 4 Ultra Drukarka 3D Anycubic Photon Mono 4 Ultra to zaawansowane urządzenie stworzone z myślą o precyzji i wydajności w druk...
- Gtin: 6974662351043
- Old_price: 1807.74
- Sale_price: 1126.72
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dokładność druku | 17 m |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | ekran dotykowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Interfejs | USB, Wi-Fi, LAN (Ethernet) |
| Kolor | czarny |
| Maks. temperatura głowicy | 0 |
| Maksymalny rozmiar druku | 0 litrów |
| Materiały druku | żywica |
| Model relacje | Anycubic Photon M7 Max |
| Oprogramowanie | Anycubic Photon Workshop, Chitubox |
| Pobór mocy | 0 W |
| Powierzchnia robocza | 153 x 87 x 165 mm |
| Rodzaj | drukarka 3D |
| Średnica dyszy | 0 |
| Średnica filamentu | 0 |
| Technologia druku | LCD MSLA |
| Temperatura otoczenia pracy | 0 C |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 430 x 236 x 231 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, platforma do drukowania, kadź na żywicę, skrobak x 2, rękawice, lejek, zestaw kluczy |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 909,00 zł
Aktualna cena od 1144,82 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1159,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1159,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | -60 zł |
| 03.09.2025 | 1036,60 zł | Media Expert | -62 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | -37 zł |
| 03.11.2025 | 954,99 zł | Media Expert | -44 zł |
| 03.12.2025 | 909,00 zł | Empik.com | -45 zł |
| 03.01.2026 | 928,50 zł | Media Expert | 19 zł |
| 03.02.2026 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | 170 zł |
| 03.03.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.04.2026 | 1119,00 zł | RTV EURO AGD | -80 zł |
| 03.05.2026 | 1079,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 29.05.2026 | 1144,82 zł | Empik.com | 65 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 909,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1144,82 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 236 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Anycubic
Kategoria: 3D Cena: 1144.82 zł
EAN: 6974662351043
SKU: OI_408681773
Polecana ofertaEmpik.com
1 144,82 zł
Przejdź do sklepu >
