Aoc Monitor 24B36X 23.8 cala IPS 144Hz HDMI DP
Polecana ofertaRTV EURO AGD
349,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 9
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
AOC 24B36X 23,8" Full HD IPS 144Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
349,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:144 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:...
- Brand: AOC
- Ean: 4038986143073
- Gtin: 4038986143073
- Producer: AOC
AOC 24B36X 23,8" Full HD IPS 144Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
349,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: AOC
- Certification: EC EPREL 2326185
- Ean: 4038986143073
- Gtin: 4038986143073
- Producer: AOC
MONITOR AOC LED 23,8" 24B36X 144Hz
386,39 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
AOC MONITOR LED 23,8" 24B36X 144Hz
436,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Certyfikaty: WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Czas reakcji (MPRT): 0,5 ms Długość kabla HDMI: 1,5 m Długość przekątnej ekranu ...
Przejdź do sklepu >
Monitor AOC 23,8" 24B36X IPS FHD 144Hz HDMI DP
344,90 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor 24B36X 23.8 cala IPS 144Hz HDMI DP
361,96 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
AOC 24B36X 24-calowy monitor do gier FHD, 144 Hz, IPS, 0,5 ms MPRT, synchronizacja adaptacyjna, HDR10, (1920 x 1080, HDMI 1x 1,4, DP 1x 1,4), czarny
332,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor AOC 24B36X 1920 x 1080 (FullHD) IPS 144 Hz
387,78 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
AOC 24B36X. Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8''), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typow...
- Gtin: 4038986143073
- Old_price: 343.74
- Sale_price: 347.31
Monitor Aoc 23.8cali Ips 24B36X
415,65 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
AOC 23.8" IPS 24B36X Przekątna ekranu: 23.8" Nominalna rozdzielczość: 1920 x 1080 Format ekranu: 16:9 Typ matrycy: IPS Kontrast statyczny: 1500:1 Kontrast dynamiczny: 20 000 000:1 Jasność: 300 cd/m² W...
- Cechy dodatkowe: 24B36X;IPS
- Częstotliwość odświeżania: 144
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 19.8
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: F
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: 24B36X
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Marka: AOC
- Model: 24B36X
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 23.8
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Rozmiar plamki: 0.27
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 54.4
- Waga produktu: 2.21
- Waga z podstawą: 2.52
- Wysokość produktu: 31.85
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 144 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, HDR10, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 198 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | AOC B36X |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 60,4 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 544 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 2,52 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 414,5 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 21 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 14 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 331,00 zł
Aktualna cena od 332,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 349,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.02.2026 | 369,00 zł | Amazon.pl | 20 zł |
| 03.03.2026 | 331,00 zł | Empik.com | -38 zł |
| 01.04.2026 | 332,00 zł | Amazon.pl | 1 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 331,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 332,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aoc
Kategoria: AOC Ceny od 332 zł do 1354.99 zł
EAN: 4038986143073
SKU: 24B36X
Polecana ofertaRTV EURO AGD
349,00 zł
Przejdź do sklepu >








