Aoc Monitor Led G4HA 24 1920 x 1080 px Ips Pls
Polecana ofertaRTV EURO AGD
569,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
AOC 24G4HA 23.8" Full HD Fast IPS 200Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
569,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:200 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):tak;Format ekranu:...
- Brand: AOC
- Ean: 4038986642668
- Gtin: 4038986642668
- Producer: AOC
AOC 24G4HA 23.8" Full HD Fast IPS 200Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
569,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: AOC
- Certification: EC EPREL 2261701
- Ean: 4038986642668
- Gtin: 4038986642668
- Producer: AOC
Monitor AOC 23,8'' 24G4HA Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki
540,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor AOC 24G4HA AOC Producent: AOC Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 16:9 przekątna: 24 cali Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD) piks...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 4038986642668
- Old_price: 477.84
- Sale_price: 569.00
Monitor Gamingowy Aoc 24G4HA Ips 200 Hz
569,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, HDMI, Prąd przemienny, Wbudowane głośniki
- Częstotliwość odświeżania: 200
- Głębokość produktu z podstawą: 24
- Jasność: 300
- Klasa efektywności energetycznej: brak
- Kod producenta: 24G4HA
- Kolor: czarny
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: AOC
- Model: AOC G4HA
- Proporcje obrazu: 16:9
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu z podstawą: 54
- Szerokość produktu: 54
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 3.93
- Waga z podstawą: 3.93
- Wysokość produktu z podstawą: 49.51
- Wysokość produktu: 38.21
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 200 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gry RTS, tryb gry FPS, HDR10, technologia Adaptive-Sync, technologia Crosshair, zgodność z konsolą Xbox X/S, zgodność z konsolą PS5, technologia NVIDIA G-Sync compatible |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, NVIDIA G-Sync, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 240 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | AOC G4HA |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | Fast IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 540 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA G-Sync, Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,93 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 382 - 495 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 29 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 18 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 495,00 zł
Aktualna cena od 540,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 495,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.02.2026 | 635,93 zł | Empik.com | 140 zł |
| 03.03.2026 | 569,00 zł | RTV EURO AGD | -66 zł |
| 01.04.2026 | 540,99 zł | Empik.com | -28 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 495,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 540,99 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 46 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aoc
Kategoria: AOC Ceny od 540.99 zł do 2283.99 zł
EAN: 4038986642668
SKU: 04038986642668
Polecana ofertaRTV EURO AGD
569,00 zł
Przejdź do sklepu >



