Aoc Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
Polecana ofertaRTV EURO AGD
528,96 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
AOC Q27B35S3 27" 2K IPS 120Hz 1m MPRT Monitor LED
528,96 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: AOC
- Ean: 4038986182768
- Gtin: 4038986182768
- Producer: AOC
AOC Q27B35S3 27" 2K IPS 120Hz 1m MPRT Monitor LED
528,96 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: AOC
- Certification: EC EPREL 2298702
- Ean: 4038986182768
- Gtin: 4038986182768
- Producer: AOC
AOC Q27B35S3 - 120Hz QHD IPS 27''
489,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
558,88 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Format: 16:9
- Matryca: IPS
- Producer: AOC
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 2560x1440
Monitor AOC Q27B35S3
591,20 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor AOC Q27B35S3 AOC Producent: AOC Rodzaj: monitor typ: do biura i domu Format obrazu: 16:9 przekątna: 27 cali Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 (QHD) p...
- Gtin: 4038986182768
- Old_price: 532.07
- Sale_price: 532.08
Monitor 27 cali Aoc Q27B35S3 2K Ips 120Hz 1m Mprt
528,96 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED AOC Q27B35S3 27" 2K IPS 120Hz 1m MPRT nr kat. 1363946 Ekran: 27 ", IPS, 2560 x 1440 Czas reakcji matrycy: 1 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 120 Hz Złącza: DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 120
- Funkcje ochrony oczu: redukcja migotania, filtr światła niebieskiego
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Kod producenta: Q27B35S3
- Kolor: czarny
- Kontrast dynamiczny (x:1): 20000000
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: AOC
- Model: Q27B35S3
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, HDR10, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 191 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | AOC Q-B35S3 |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Przekątna ekranu | 68,6 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 616 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,1 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 27 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 21 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 489,00 zł
Aktualna cena od 489,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 529,25 zł | Amazon.pl | - |
| 03.02.2026 | 529,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 520,70 zł | Amazon.pl | -8 zł |
| 03.04.2026 | 515,11 zł | Empik.com | -5 zł |
| 03.05.2026 | 489,00 zł | Sklep komputronik.pl | -26 zł |
| 16.05.2026 | 489,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 489,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 489,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aoc
Kategoria: AOC Ceny od 489 zł do 600.77 zł
EAN: 4038986182768
SKU: 04038986182768
Polecana ofertaRTV EURO AGD
528,96 zł
Przejdź do sklepu >





