Apple iPad 2021 10,2 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość
Polecana ofertaEmpik.com
2 488,65 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Apple iPad 2021 10.2" 64GB Wi-Fi w kolorze gwiezdnej szarości to nowoczesny tablet z wyświetlaczem Retina 10,2 cala i rozdzielczością 2160 x 1620 pikseli. Wypos... rozwiń
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi 64GB - Space Grey 2021 MK2K3FD/A
2 488,65 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Apple iPad 10.2'' Nie ma zadania nie do wykonania Od pisania wiadomości przez przeglądanie internetu po korzystanie z wielu apek jednocześnie, iPad 10.2 Wi-Fi...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 0194252515587
- Old_price: 2480.69
- Sale_price: 2485.05
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aparat przedni | 12 Mpix |
|---|---|
| Aparat tylny | tak |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Bluetooth | tak |
| Częstotliwość taktowania procesora | 0 GHz |
| Czujniki | barometr, czujnik odcisków palca, czujnik oświetlenia, przyspieszeniomierz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dodatkowy aparat | 0 Mpix |
| Funkcja telefonu | nie |
| Funkcje aparatu | 5 x zoom cyfrowy, GeoTagging, nagrywanie filmów Full HD 1080p, samowyzawalcz, stabilizacja wideo, tryb HDR dla zdjęć, zdjęcia seryjne |
| Funkcje ekranu | Multi-touch 10 punktowy, powłoka odporna na odciski palców, matryca IPS, technologia True Tone |
| Głębokość | 7,5 mm |
| Głośnik | tak |
| Gwarancja nowa | 12 miesięcy (od momentu uruchomienia produktu w sieci) |
| Gwarancja | 12 miesięcy (od momentu uruchomienia produktu w sieci) |
| Informacje dodatkowe | obsługa Apple Pencil 1gen, wbudowane głośniki stereo, wbudowane dwa mikrofony, Wideo FaceTime, Audio FaceTime |
| Inne złącza | złącze Lightning |
| Jasność ekranu | 500 nitów |
| Kamera przednia | tak |
| Kolor tylnej obudowy | szary |
| Liczba rdzeni procesora | 6-rdzeniowy |
| Ładowanie gniazdo zasilania (relacje) | nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2, WiFi 802.11 ac |
| Łączność | Wi-Fi |
| Maksymalny czas pracy do | 10 h |
| Mikrofon | tak |
| Model relacje | iPad 10.2 (2021) |
| Model (wariantowanie) | Apple iPad 10.2 2021 |
| Modem łączność | 0 |
| Modem | nie |
| Moduł GPS | nie |
| Obsługa rysika relacje | tak |
| Pamięć RAM | 0 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Pojemność dysku (stacja dokująca) | 0 |
| Pojemność | 64 GB |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| Procesor | Apple |
| Przekątna ekranu | 10,2 cala |
| Rozdzielczość ekranu | 2160 x 1620 pikseli |
| Rozdzielczość kamer przedniej | 8 Mpix |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| System operacyjny | iPadOS 15 |
| System operacyjny | iPadOS |
| Szerokość | 174 mm |
| Tuner DVB-T | nie |
| Typ gwarancji | standardowa |
| Typ matrycy | Retina |
| Waga (ze stacją dokującą) | 0 g |
| Waga | 487 g |
| Wariant (dodatek) | 0 |
| Wariant seria (dodatek) | 0 |
| Wymiary (ze stacją dokującą) | 0 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, ładowarka sieciowa, kabel Lightning-USB C |
| Wysokość | 251 mm |
| Złącza | Lightning, złącze słuchawkowe |
| Złącze słuchawkowe | tak |
| Złącze USB | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1304,99 zł
Aktualna cena od 2488,65 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1482,94 zł | Empik.com | - |
| 03.05.2025 | 1406,99 zł | Empik.com | -75 zł |
| 03.06.2025 | 1406,05 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1304,99 zł | Empik.com | -101 zł |
| 03.08.2025 | 1529,01 zł | Empik.com | 224 zł |
| 03.09.2025 | 1889,00 zł | Empik.com | 359 zł |
| 03.10.2025 | 1709,00 zł | Media Markt | -180 zł |
| 03.11.2025 | 1374,71 zł | Empik.com | -334 zł |
| 03.12.2025 | 1535,99 zł | Empik.com | 161 zł |
| 03.01.2026 | 1799,00 zł | Media Markt | 263 zł |
| 03.03.2026 | 1799,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 04.04.2026 | 2488,65 zł | Empik.com | 689 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1304,99 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2488,65 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1184 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Apple
Kategoria: Apple Cena: 2488.65 zł
EAN: 0194252515587
SKU: OI_405379081
Polecana ofertaEmpik.com
2 488,65 zł
Przejdź do sklepu >
