Aqara Wideodomofon Doorbell Camera Hub G410 Select Bezprzewodowy Wi-Fi Biały
Polecana ofertaMedia Expert
389,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Aqara Wideodomofon Doorbell Camera Hub G410 Select to nowoczesne rozwiązanie dla inteligentnego domu. Wyposażony w funkcję detekcji ruchu i dwukierunkową transm... rozwiń
AQARA Wideodomofon Doorbell Camera Hub G410 Select Bezprzewodowy Wi-Fi Biały
389,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Poznaj wideodomofon Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select, który łączy w sobie klarowność obrazu wideo 2K, inteligentną detekcję i centrum sterowania inteligentnym domem.
- Code: CH-C09DW
- Ean: 6975833358397
- Producer: AQARA
Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select Biały Domofon jednorodzinny
389,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Aqara
- Color: biały
- Ean: 6975833358397
- Gtin: 6975833358397
- Producer: Aqara
Aqara Doorbell Camera Hub G410 Select Biały Domofon jednorodzinny
389,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dodatkowe informacje:detekcja ruchu, dwukierunkowa transmisja wideo, podgląd na żywo, Wi-Fi;Energia nominalna:0 Wh;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:pełni rolę repeatera;Informacje dodatkowe:...
- Brand: Aqara
- Color: biały
- Ean: 6975833358397
- Gtin: 6975833358397
- Producer: Aqara
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe informacje | detekcja ruchu, dwukierunkowa transmisja wideo, podgląd na żywo, Wi-Fi |
|---|---|
| Energia nominalna | 0 Wh |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | obsługa Wi-Fi, Zigbee/Thread (pełni funkcję huba), Bluetooth |
| Informacje dodatkowe | pełni rolę repeatera |
| Kompatybilność aplikacji | Android wszystkie wersje, iOS wszystkie wersje |
| Masa baterii | 0 |
| Minimalna wydajność po 500 cyklach | 0 |
| Możliwość recyklingu | tak |
| Możliwość wymiany przez użytkownika | tak |
| Możliwy do użycia środek gaśniczy | 0 |
| Napięcie nominalne | 0 V |
| Numer identyfikacyjny modelu | 0 |
| Otwieranie zbliżeniowe | nie |
| Panel dotykowy | nie |
| Pojemność nominalna | 0 mAh |
| Przekątna wyświetlacza | 0 |
| Rodzaj | wideodomofon jednorodzinny |
| Seria (wariantowanie) | G410 |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Sterowanie elektrozaczepem | bezpośrednie |
| Substancje niebezpieczne inne niż rtęć, kadm lub ołów | 0 |
| Sygnały dzwonka | 0 |
| Trwałość baterii | 0 |
| Typ baterii | 0 |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 65.2 x 65 x 28.4 mm |
| Wyposażenie | panel zewnętrzny, uchwyt ścienny |
| Wyświetlacz na panelu zewnętrznym | nie |
| Zasilanie | 6 x bateria AA (LR6, wymienne) lub przewodowo 12 24 V AC/DC |
| Zawartość krytycznych surowców | 0 |
| Zawartość materiałów z recyklingu | 0 |
| Zgodność z aplikacją | Aqara Home |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 389,00 zł
Aktualna cena od 389,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 466,97 zł | RTV EURO AGD | -32 zł |
| 03.01.2026 | 466,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 466,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 389,00 zł | Media Expert | -77 zł |
| 03.04.2026 | 389,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 27.04.2026 | 389,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 389,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 389,00 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aqara
Kategoria: Wideodomofony Cena: 389 zł
EAN: 6975833358397
SKU: OI_390755751
Polecana ofertaMedia Expert
389,00 zł
Przejdź do sklepu >


