Ariete Air Fryer 4 4633 03 1400W 4l Air fryer
Polecana ofertaEmpik.com
1 596,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Frytkownica powietrzna Ariete Air Fryer 4 4633 oferuje zdrowsze smażenie z minimalną ilością oleju dzięki technologii gorącego powietrza. Pojemność 4 litrów poz... rozwiń
Ariete 4633/03
1 596,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ariete 4633/03 Ariete Producent: Ariete Rodzaj produktu: frytkownica rodzaj: beztłuszczowa Moc: 1400 W Minimalna temperatura: 60 st.C wymiary: 34.5 x 26 x 29...
- Gtin: 8003705122710
- Old_price: 1596.00
- Sale_price: 1596.00
Frytkownica beztłuszczowa Ariete 4633/03 Air Fryer 4L
379,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Funkcje: Programator czasowy, Regulacja temperatury Pojemność misy [l]: 4 Pojemność koszyka [kg]: 1.6 Frytkownica beztłuszczowa: Tak Sterowanie: Elektroniczne Zakres temperatury (min-max): 60 - ...
- Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik, nóżki antypoślizgowe
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 8003705122710
- Funkcje: regulacja temperatury
- Głębokość produktu: 26
- Kod producenta: 00C463303AR0
- Kolor dominujący: biały
- Komunikacja: lampka kontrolna
- Marka: Ariete
- Moc: 1400
- Model: 4633/03
- Pojemność misy: 4
- Szerokość produktu: 34.5
- Typ: beztłuszczowa
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4.2
- Wysokość produktu: 29
- Załączone wyposażenie: książka z przepisami, ruszt do grillowania
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | antypoślizgowe nóżki, automatyczne wyłączanie, możliwość smażenia, opiekania, pieczenia, prażenia i grillowania, okienko do poglądu, podświetlenie wnętrza, sygnał końca pracy, termoizolowana obudowa, timer, wskaźnik zasilania, wyświetlacz LCD |
| Filtr | stały |
| Fondue | nie |
| Funkcja trzymania ciepła | nie |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury, programy automatyczne, timer, termoobieg |
| Funkcje kulinarne | smażenie, opiekanie, pieczenie, grillowanie, odgrzewanie, prażenie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące, door-to-door |
| Kształt koszyka | kwadratowy |
| Liczba komór/koszy | 1 |
| Moc | 1400 W |
| Moc | od 1250 W do 1500 W |
| Odgrzewanie | tak |
| Opiekanie | tak |
| Pieczenie | tak |
| Pojemność koszyka | 0 kg |
| Pojemność misy | 4 l |
| Prażenie | tak |
| Programator czasowy | tak |
| Programy automatyczne | 8 |
| Programy automatyczne | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | air fryer |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 200 C |
| Temperatura minimalna | 60 C |
| Termoobieg | tak |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 0 kg |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 338,00 zł
Aktualna cena od 1596,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 339,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 338,00 zł | Empik.com | -1 zł |
| 03.10.2025 | 339,00 zł | Sklep komputronik.pl | 1 zł |
| 03.11.2025 | 1556,00 zł | Empik.com | 1217 zł |
| 03.12.2025 | 339,00 zł | Sklep komputronik.pl | -1217 zł |
| 28.04.2026 | 1596,00 zł | Empik.com | 1257 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 338,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1596,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1258 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Ariete
Kategoria: Ariete Ceny od 379 zł do 1596 zł
EAN: 8003705122710
SKU: 08003705122710
Polecana ofertaEmpik.com
1 596,00 zł
Przejdź do sklepu >

