ART UM-115 uchwyt do monitora 13-32 cali, gazowe wspomaganie, maksymalna waga 9kg
Polecana ofertaRTV EURO AGD
179,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Ruchomy uchwyt do monitora ART UM 115 pasuje do ekranów 13-32 cale o maksymalnej wadze 9 kg. Wbudowana sprężyna gazowa zapewnia płynny ruch i regulację w pionie... rozwiń
ART UM-115 od 13" do 32" Max 9kg Uchwyt do monitora
179,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcjonalność:ruchomy;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:wbudowana sprężyna gazowa umożliwia swobodny i płynny ruch w dowolnym kierunku, system ukrywania kabli, funkcja PIVOT;Kolor:czarny;Lic...
- Brand: ART
- Color: czarny
- Ean: 5906721170648
- Gtin: 5906721170648
- Producer: ART
Uchwyt do 1 monitora LED/LCD 13-32" UM-115 ART (wspomaganie gazowe 2-9kg)
117,81 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
EAN: 5906721170648Funkcja obracania: TakGwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznejKąt obrotu w pionie: -45 - 90 Kąt obrotu w poziomie: 360 Kod Producenta: RAMM UM-115kolor produktu: CzarnyLiczba obsł...
Przejdź do sklepu >
ART UM-115 od 13" do 32" Max 9kg Uchwyt do monitora
149,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: ART
- Ean: 5906721170648
- Gtin: 5906721170648
- Producer: ART
ART Uchwyt do monitora UM-115 13 - 32 cali Czarny
179,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Uchwyt do monitora 13-32 cali o wadze do 9 kg z funkcją pivota który umożliwia obrót ekranu o 360 stopni. Wbudowana sprężyna gazowa umożliwia swobodny i płynny ruch w dowolnym kierunku (szeroki zakres...
Przejdź do sklepu >
Uchwyt do 1 monitora LED/LCD 13-32 UM-115 ART.
108,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Rozwiązanie dla wymagających Jesteś graczem i często korzystasz z zwyczajnego monitora? W takim wypadku uchwyt do monitora ART UM-115 13 - 32 cali na pewno p...
- Gtin: 5906721170648
- Old_price: 119.99
- Sale_price: 119.99
Uchwyt do monitora Art UM-115 13 32 cali Czarny
149,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Uchwyt do monitora ART UM-115 13 - 32 cali Czarny Kolor: Czarny Typ uchwytu: Uchwyt biurkowy Maksymalne obciążenie [kg]: 9 Regulacja w pionie: -45 /+90 stopni Regulacja w poziomie: +/- 360 stopni...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Funkcjonalność | ruchomy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | wbudowana sprężyna gazowa umożliwia swobodny i płynny ruch w dowolnym kierunku, system ukrywania kabli, funkcja PIVOT |
| Liczba mocowanych ekranów | 1 |
| Maksymalna odległość od ściany/sufitu | 0 mm |
| Maksymalna waga ekranu | 9 kg |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu | 0 mm |
| Nie pasujące telewizory relacje (jeżeli nie ma wpisujemy nie dotyczy) | nie dotyczy |
| Pasuje do zakrzywionych ekranów | tak |
| Przekątna ekranu urządzenia | 15 cali, 17 cali, 19 cali, 22 cale, 23 cale, 24 cale, 25 cali, 26 cali, 27 cali, 28 cali, 29 cali, 32 cale |
| Przeznaczenie | monitory |
| Regulowanie w pionie | -45 / +90 stopni |
| Regulowanie w poziomie | tak |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 13 - 32 cale |
| Rodzaj uchwytu | ruchomy, biurkowy |
| Sposób montażu | biurko |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm |
| Typ śruby w zestawie | M6, M4 |
| Waga uchwytu | 0 kg |
| Wymiary uchwytu | 0 mm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 96,99 zł
Aktualna cena od 108,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 127,99 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 97,00 zł | Empik.com | -30 zł |
| 03.07.2025 | 96,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 109,99 zł | Ole Ole! | 13 zł |
| 03.09.2025 | 104,99 zł | Akces-Markt | -5 zł |
| 03.10.2025 | 104,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 96,99 zł | Empik.com | -8 zł |
| 03.12.2025 | 516,00 zł | Empik.com | 419 zł |
| 03.01.2026 | 129,00 zł | Media Expert | -387 zł |
| 03.02.2026 | 129,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 129,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 119,99 zł | Empik.com | -9 zł |
| 27.04.2026 | 108,99 zł | Empik.com | -11 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 96,99 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 108,99 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 12 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Art
Kategoria: Uchwyty tv Ceny od 108.99 zł do 179.99 zł
EAN: 5906721170648
SKU: OI_407112833
Polecana ofertaRTV EURO AGD
179,99 zł
Przejdź do sklepu >





