Asus Monitor 34 cale VG34VQ3B WQHD 180Hz DP HDMI TUF 1500R
Polecana ofertaMedia Markt
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, ASUS TUF Gaming VG34VQ3B to 34-calowy monitor WQHD z zakrzywionym ekranem 1500R, oferujący częstotliwość odświeżania 180Hz i czas reakcji 1ms. Dzięki technologi... rozwiń
Monitor ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34 UWQHD VA 1ms 180Hz AMD FreeSync Premium HDR Czarny
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Asus TUF Gaming Vg34Vq3B 34 Uwqhd VA 1ms 180Hz AMD FreeSync Premium HDR Czarny Asus TUF Gaming Vg34Vq3B to zakrzywiony monitor ultrapanoramiczny 34 o rozdzielczości Uwqhd (3440 1440), stworzon...
Przejdź do sklepu >
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - 180Hz UWQHD 34'' VA 1ms
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitory - ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" UWQHD VA 180Hz 1ms MPRT Zakrzywiony Gamingowy
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQ3B 2xHDMI 2xDP 5xUSB głośniki
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 180 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): nie
- Format: 21:9
- Głośniki: 2 x 2 W
- Hdr: G
- Jasność: 400 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 4000 :1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- Matryca: VA
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Asus
- Przekątna: 34"
- Rozdzielczość: 3440 x 1440
- Tuner tv: nie
- Wielkość plamki: 0,232 mm
- Złącza: DisplayPort x 2, HDMI 2.0 x 2, USB 3.2 x 4, wyjście liniowe audio
Monitor 34 cale VG34VQ3B WQHD 180Hz DP HDMI TUF 1500R
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 180 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): nie
- Format: 21:9
- Głośniki: 2 x 2 W
- Hdr: G
- Jasność: 400 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 4000 :1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Matryca: VA
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Asus
- Przekątna: 34"
- Rozdzielczość: 3440 x 1440
- Tuner tv: nie
- Wielkość plamki: 0,232 mm
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
TUF Gaming VG34VQ3B - monitor gamingowy - 34 cale WQHD (3440 x 1440), ekran zakrzywiony, 180 Hz, ELMB SYNC, FreeSync Premium, 1 ms MPRT, 90% DCI-P3, DisplayW...
- Gtin: 4711387530092
- Old_price: 1199.00
- Sale_price: 1139.05
Monitor gamingowy Asus Tuf VG34VQ3B 34 Uwqhd 180Hz Va HDR400 FreeSync
Sprzedawca: Allegro
Monitor gamingowy Asus TUF VG34VQ3B 34 UWQHD 180Hz VA HDR400 FreeSync Wyświetlacz Przekątna ekranu: 34.00 cali Typ matrycy: VA Technologia podświetlania: LED Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare) F...