ASUS ZenScreen MB229CF 22 cale Full HD IPS 100Hz 5ms monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 179,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Monitor Asus ZenScreen MB229CF to 22-calowy ekran Full HD z matrycą IPS, częstotliwością odświeżania 100 Hz i czasem reakcji 5 ms. Posiada funkcje: pivot, regul... rozwiń
ASUS ZenScreen MB229CF 22" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
1 179,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):tak;Format ekranu:16...
- Brand: ASUS
- Ean: 4711387387658
- Gtin: 4711387387658
- Producer: ASUS
ASUS ZenScreen MB229CF 22" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
1 179,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: ASUS
- Certification: EC EPREL 1846161
- Ean: 4711387387658
- Gtin: 4711387387658
- Producer: ASUS
ASUS ZenScreen MB229CF przenośny monitor USB 22" Full HD 1920 x 1080, USB typ C 60 W, HDMI, automatyczna rotacja, podpórka panel IPS 100 Hz, 16:9, antyrefleksyjny, głośnik 2.1
1 179,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: 90LM08S5-B01A70
- Ean: 4711387387658
- Producer: ASUS
Monitor Asus ZenScreen MB229CF 22'' Full Hd Ips 100Hz 5ms
1 179,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED ASUS ZenScreen MB229CF 22" Full HD IPS 100Hz 5ms nr kat. 1317645 Ekran: 22 ", IPS, 1920 x 1080 Czas reakcji matrycy: 5 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 100 Hz Złącza: USB 3.1 Typ C (z ...
- Czas reakcji: 5
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Ean (gtin): 4711387387658
- Funkcje ochrony oczu: redukcja migotania, filtr światła niebieskiego
- Głębokość produktu z podstawą: 30.1
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: 90LM08S5-B01A70
- Konstrukcja i elementy dodatkowe: odłączana podstawa, wbudowane głośniki, ekran obrotowy (PIVOT)
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: Asus
- Model: ZenScreen MB229CF
- Przekątna ekranu (cale): 21.5
- Regulacja: regulacja wysokości, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), obrotowa podstawa
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozmiar plamki: 0.25
- Stan opakowania: oryginalne
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu z podstawą: 48.7
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 13
- Złącza: wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI, USB 3.1 typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | funkcja QuickFit, technologia Splendid Video Intelligence, technologia GamePlus, technologia Adaptive-Sync, technologia Shadow Boost |
| Dodatkowe opcje | pivot, głośniki, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 301 mm |
| Głośniki | 2 x 1,5 W |
| Gwarancja nowa | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Asus MB229CF |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 55 cm |
| Przekątna ekranu | 55 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 487 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,25 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa, zasilacz |
| Wysokość z podstawą | 722 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii SDR | 13 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1149,00 zł
Aktualna cena od 1179,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1312,48 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 1290,00 zł | Amazon.pl | -22 zł |
| 03.08.2025 | 1237,37 zł | Amazon.pl | -52 zł |
| 03.09.2025 | 1259,88 zł | Amazon.pl | 22 zł |
| 03.10.2025 | 1245,54 zł | Amazon.pl | -14 zł |
| 03.11.2025 | 1149,00 zł | Amazon.pl | -96 zł |
| 03.12.2025 | 1199,00 zł | Amazon.pl | 50 zł |
| 03.01.2026 | 1232,19 zł | Amazon.pl | 33 zł |
| 03.02.2026 | 1164,15 zł | Amazon.pl | -68 zł |
| 03.03.2026 | 1217,24 zł | Amazon.pl | 53 zł |
| 03.04.2026 | 1259,00 zł | RTV EURO AGD | 41 zł |
| 03.05.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -60 zł |
| 28.05.2026 | 1179,00 zł | Amazon.pl | -20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1149,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1179,00 zł na dzień 28.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Asus Ceny od 1179 zł do 1249.99 zł
EAN: 4711387387658
SKU: 04711387387658
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 179,00 zł
Przejdź do sklepu >



