ASUS VU249CFE-M 24 cale Full HD IPS 100Hz 1ms MPRT monitor LED USB-C
Polecana ofertaMedia Markt
779,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Monitor ASUS VU249CFE M 24 cale Full HD IPS oferuje wyraźny obraz dzięki rozdzielczości Full HD i matrycy IPS. Z częstotliwością odświeżania 100 Hz i czasem rea... rozwiń
Monitor ASUS VU249CFE-M 24 FHD IPS 1ms 100 Hz USB-C
779,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Asus Vu249Cfe-M 24 FHD IPS 1ms 100 Hz Usb-C Asus Vu249Cfe monitor gamingowy z Eye Care, 24 cale (widoczna powierzchnia ekranu 23,8 cale), FHD (1920 x 1080), Ips, 100 Hz, Ips, Adaptive-Sync, po...
Przejdź do sklepu >
Monitor 24 cale VU249CFE-M IPS 100Hz USB-C
781,69 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
ASUS Eye Care VU249CFE-M monitor 24" (Full HD, 100Hz, Adaptive Sync, Power Delivery, USB-C z trybem DP, HDMI, filtr niebieskiego światła, przypomnienie o reszcie, mleko owsiane)
743,01 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Asus VU249CFE-M 23.8" 1920x1080px Ips 100Hz 1 ms
779,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: Montaż naścienny / rzutowanie na sufit
- Czas reakcji: 1
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Ean (gtin): 4711387342138
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 18.9
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: C
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Kod producenta: VU249CFE-M
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: Asus
- Model: VU249CFE
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu (cale): 23.8
- Regulacja: regulacja pochylenia (góra/dół)
- Rodzaj podświetlania: LCD
- Standard vesa: 75 x 75
- Szerokość produktu z podstawą: 53.9
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.1
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 12
- Złącza: HDMI
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | funkcja QuickFit, technologia GamePlus, technologia GameVisual, EYE CARE, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | USB, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 189 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja nowa | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | C |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | ASUS VU-9CFE-B |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,4 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 10 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 540 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 75x75 mm |
| Waga | 4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 443 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii SDR | 12 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 729,00 zł
Aktualna cena od 743,01 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 729,00 zł | Media Markt | - |
| 03.06.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.07.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 729,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 729,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 729,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 779,00 zł | Media Markt | 50 zł |
| 03.04.2026 | 779,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 30.04.2026 | 743,01 zł | Amazon.pl | -35 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 729,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 743,01 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 14 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Asus Ceny od 743.01 zł do 814.99 zł
EAN: 4711387342138
SKU: 04711387342138
Polecana ofertaMedia Markt
779,00 zł
Przejdź do sklepu >



