Beko HII64200FMTW B300 58cm płyta indukcyjna, funkcja IndyFlex
Polecana ofertaOle Ole!
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
Beko b300 HII64200FMTW IndyFlex 58cm Płyta indukcyjna
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Beko
  • Color: biały
  • Ean: 8690842386619
  • Gtin: 8690842386619
  • Producer: Beko
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Beko
  • Color: biały
  • Ean: 8690842386619
  • Gtin: 8690842386619
  • Producer: Beko
Płyta indukcyjna BEKO HII64200FMTW
Sprzedawca: Media Markt
Płyta indukcyjna Beko Hii64200Fmtw Biały Płyta indukcyjna do zabudowy Beko Hii64200Fmtw o szerokości 58 cm, moc przyłączeniowa 7600 W. Płyta indukcyjna wyposażona w intuicyjne sterowanie Easy Direct, ...
Beko HII64200FMTW powierzchnia robocza, czarna, 60 cm
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Sprzedawca: Empik.com
  • Old_price: 1349.00
  • Sale_price: 1349.00
Podobne strony
Opis produktu
  • Wymiary 58 × 51 cm i wysokość 5,2 cm gwarantują płaską instalację i oszczędność miejsca.
  • Moc 7200 W z funkcją Booster zapewnia szybkie nagrzewanie i płynną regulację mocy w 9 poziomach.
  • Technologia IndyFlex™ pozwala na gotowanie w większych naczyniach dzięki połączeniu dwóch pól.
Budowa i wymiary urządzenia
Pola grzewcze i technologie gotowania
Sterowanie, bezpieczeństwo i funkcjonalność
Specyfikacja, funkcje
Głębokość51 cm
Gwarancja24 miesiące
Kabel zasilający w wyposażeniutak
Kolor płyty grzewczejbiały
Kolorbiały
Liczba palników/pól grzejnych4
Łączenie pól grzejnychtak
Moc przyłączeniowa7,2 kW
Napięcie zasilania230V (instalacja jednofazowa), 230V/400V 2N (instalacja trójfazowa)