Belkin Powerbank BPD004BTWT 5000mAh magnetyczny bezprzewodowy z standem, biały
Polecana ofertaRTV EURO AGD
249,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Belkin Powerbank BPD004btWT 5000mAh to kompaktowe i stylowe rozwiązanie dla użytkowników iPhone'ów z MagSafe. Oferuje ładowanie bezprzewodowe Qi do 7,5W oraz pr... rozwiń
Belkin BPD004BTWT BoostCharge Magnetic Wirelees 5000mAh Biały Powerbank
249,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Belkin
- Color: biały biały
- Ean: 0745883841424
- Gtin: 0745883841424
- Producer: Belkin
Belkin BPD004BTWT BoostCharge Magnetic Wirelees 5000mAh Biały Powerbank
249,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje:ładowanie magnetyczne;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:wskaźnik naładowania baterii (diody LED), kabel USB;Kolor:biały;Kolor:biały;Liczba portów wyjściowych:1;Ładowanie indukcyjne:ta...
- Brand: Belkin
- Color: biały biały
- Ean: 0745883841424
- Gtin: 0745883841424
- Producer: Belkin
Powerbank Belkin BPD004BTWT BoostCharge Magnetic Wirelees 5000mAh Biały
249,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Powerbank Belkin BPD004BTWT BoostCharge Magnetic Wirelees 5000mAh Biały Nr kat. 1277521 Zdjęcia SPECYFIKACJA Informacje ogólne Pojemność baterii: 5000 mAh Liczba portów wyjściowych: 1 Złącza: 1x USB-C...
- Cechy dodatkowe: diody kontrolne
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 0745883841424
- Głębokość produktu: 1.6
- Kod producenta: BPD004btWT
- Kolor: biały
- Liczba złączy ładujących: 2
- Marka: Belkin
- Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
- Napięcie nominalne: 5
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: tak
- Pojemność akumulatora: 5000
- Prąd wyjściowy: 3.0 A
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 6.4
- Typ akumulatora: litowo-jonowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.3
- Waga produktu: 220
- Wysokość produktu: 9.4
- Złącza: USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje | ładowanie magnetyczne |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | wskaźnik naładowania baterii (diody LED), kabel USB |
| Kolor | biały |
| Liczba portów wyjściowych | 1 |
| Ładowanie indukcyjne | 7,5 W |
| Ładowanie indukcyjne | tak |
| Model (wariantowanie) | Belkin Magnetic Wireless Power Bank stand 5k |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Pojemność | Powerbank 5000 mAh |
| Porty i standardy ładowania | USB typ C, bezprzewodowy standard MagSafe |
| Seria | Magnetic Wireless Power Bank Stand |
| Sygnalizacja pracy | diody LED |
| Szybkie ładowanie | nie |
| Technologia ładowania bezprzewodowego | standard MagSafe |
| Waga | 220 g |
| Wymiary | 94 x 64 x 16 mm |
| Zastosowanie | iPod/iPhone/iPad |
| Złącza | 1x USB-C |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 99,00 zł
Aktualna cena od 249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 149,00 zł | Sklep lantre.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 149,00 zł | Sklep lantre.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 139,99 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.09.2025 | 99,00 zł | Sklep lantre.pl | -40 zł |
| 03.10.2025 | 99,00 zł | Sklep lantre.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
| 03.12.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 179,00 zł | RTV EURO AGD | 9 zł |
| 03.02.2026 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | -9 zł |
| 03.03.2026 | 179,00 zł | RTV EURO AGD | 9 zł |
| 03.04.2026 | 179,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 99,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 249,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 150 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Belkin
Kategoria: Belkin Cena: 249 zł
EAN: 0745883841424
SKU: OI_337417043
Polecana ofertaRTV EURO AGD
249,00 zł
Przejdź do sklepu >


