Besco Aria Rehab Wanna prostokątna 120x70 cm biała
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Besco Aria Rehab to prostokątna wanna akrylowa o wymiarach 120x70 cm, wyposażona w profilowane siedzisko. Wykonana z akrylu sanitarnego, zapewnia łatwe czyszcze... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy dodatkowe | Z siedziskiem |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Miejsce odpływu | Z boku |
| Pojemność | 100 L |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Szerokość | 70 cm |
| Wymiary DxS [cm] | 120x70 |
| Wysokość | 56 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 731,40 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 795,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.07.2025 | 795,00 zł | plytki-lazienki.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 795,00 zł | plytki-lazienki.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 795,00 zł | plytki-lazienki.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 795,00 zł | plytki-lazienki.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 795,00 zł | plytki-lazienki.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -63 zł |
| 03.01.2026 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 731,40 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 731,40 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię