Beurer HK 35 Poduszka elektryczna, 100 W, automatyczny wyłącznik, miękka tkanina, szybkie nagrzewanie
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Poduszka elektryczna Beurer HK 35 to doskonałe rozwiązanie na chłodne dni. Szybko się nagrzewa, oferując trzy poziomy temperatury. Posiada automatyczne wyłączan... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
Kupując wybrany model z serii, sprawdź przed zakupem jego konfigurację:
| Automatyczne wyłączenie | tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | możliwość prania poszewki w pralce (szczegóły w warunkach gwarancji), oddychający materiał |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Moc | 100 W |
| Producent | Beurer |
| Regulacja temperatury | 3 stopniowa |
| Wymiary (SxWxG) | 40 x 30 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zasilanie | 230-240V / 50-60Hz |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 129,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 199,67 zł | Empik.com | 69 zł |
| 03.02.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | -69 zł |
| 03.05.2026 | 245,81 zł | Empik.com | 115 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 129,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię