Black Decker CS1250LA pilarka tarczowa 1250W
Polecana ofertaMedia Expert
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Pilarka tarczowa Black&Decker CS1250LA o mocy 1250W zapewnia wydajność i wszechstronność. Tarcza 190 mm umożliwia cięcie do głębokości 66 mm, a przy kącie 45° d... rozwiń
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przodująca w swojej klasie wydajność i wysokie parametry. Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia. Tarcza 190 mm umożliwia cięcie o głębokości 66 mm. Możliwość cięcia w o...
  • Code: CS1250LA
  • Ean: 5035048660492
  • Producer: BLACK&DECKER
Przejdź do sklepu >
Pilarka Tarczowa 1250W 190MM 2X Tarcza Black Decker CS1250LA-QS
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
PILARKA TARCZOWA 1250W 190MM 2X TARCZA BLACK+DECKER CS1250LA‑QS Model producenta: CS1250LA‑QS Producent: Black+Decker Opis przedmiotu: Narzędzie o mocy 420 W zapewnia solidne, ciągłe cięcie roślin i k...