BLACK DECKER maszyna do popcornu BXPC1100E, czarna, automatyczna, stalowa, z pokrywą, 1100 W
Porównaj ceny
- Gtin: 8432406680104
- Old_price: 109.99
- Sale_price: 109.99
- Certyfikaty zgodności: CE
- Działanie beztłuszczowe: tak
- Ean (gtin): 8432406680104
- Głębokość produktu: 13.8
- Kod producenta: BXPC1100E
- Kolor dominujący: czarny
- Marka: Black+Decker
- Moc: 1100
- Model: BXPC1100E
- Szerokość produktu: 17.2
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.05
- Waga produktu: 0.9
- Wysokość produktu: 26.1
- Załączone wyposażenie: miarka do ziaren
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Opis produktu
- Moc 1100 W umożliwia szybkie przygotowanie popcornu w ok. 3 min.
- Technologia gorącego powietrza pozwala na przygotowanie popcornu bez dodatku tłuszczu.
- Antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność podczas pracy.
Konstrukcja i budowa
Parametry techniczne
Urządzenie pracuje z mocą 1100 W, zasilane standardowo napięciem sieciowym 220–240 V. Waży około 0,9 kg, a jego wymiary to ~172 × 138 × 261 mm. Przygotowuje popcorn w czasie ok. 3 minut przy maksymalnej porcji jednej miarki (ok. 250 g).