Black Point IBUKI biurko gamingowe 120cm regulacja wysokości biały, stalowe nogi, powierzchnia lakierowana
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Biurko Black Point Ibuki 120 cm to funkcjonalne rozwiązanie do biura. Wyposażone w elektryczną regulację wysokości (72-120 cm) i system antykolizyjny, zapewnia ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Biurko narożne | nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | system antykolizyjny, maksymalne obciążenie 70kg |
| Funkcje | elektryczna regulacja wysokości |
| Głębokość blatu | 60 cm |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Hub USB | nie |
| Kolor blat / stelaż | biały / biały |
| Kolor blatu | biały |
| Kolor stelażu | biały |
| Materiał | metal, płyta wiórowa laminowana |
| Model (wariantowanie) | IBUKI 120 |
| Organizer kabli | nie |
| Podświetlenie | nie |
| Regulacja wysokości | tak |
| Szerokość blatu | 120 cm |
| Waga (kg) | 0 kg |
| Wykonanie blatu | płyta wiórowa laminowana |
| Wykonanie stelażu | metal |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Wysokość biurka | 72 - 120 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 649,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 649,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię