Blanco Zlewozmywak Elon XL 8 S 524870 Antracyt
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 599,17 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blanco zlewozmywak Elon XL 8 S w kolorze antracyt to elegancki, prostokątny model wpuszczany w blat. Wykonany z wytrzymałego Silgranitu, odporny na plamy, uderz... rozwiń
BLANCO 524870 ELON XL 8 S zlewozmywak Silgranit PuraDur Antracyt odwracalny, InFino, kratka ociekowa
1 599,17 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótkiZlewozmywak BLANCO ELON XL 8S (korek manualny InFino + kratka) - zlewozmywak 1-komorowy wykonany z materiału SILGRANIT PuraDur - model odwracalny (komora po PRAWEJ lub po LEWEJ stronie) - ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | kratka ociekowa |
|---|---|
| Barwa | antracyt |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 530 x 410 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 80 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Elon |
| Szerokość w milimetrach | 860 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Blanco ELON |
| Wariantowanie - wyposażenie | kratka ociekowa, korek InFino |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, kratka ociekowa |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1519,20 zł
Aktualna cena od 1599,17 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1599,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.12.2025 | 1519,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -79 zł |
| 03.01.2026 | 1519,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1519,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1599,17 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 79 zł |
| 05.04.2026 | 1599,17 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1519,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1599,17 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 80 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1599.17 zł
EAN: 4020684704083
SKU: OI_338123067
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 599,17 zł
Przejdź do sklepu >
