Blanco Zlewozmywak Etagon 6 524539 Antracytowy
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 860,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Blanco zlewozmywak Etagon 6 w kolorze antracytowym to elegancki, wpuszczany w blat model wykonany z trwałego Silgranitu. Posiada jedną komorę o wymiarach 544 x ... rozwiń
Zlewozmywak BLANCO ETAGON 6 Silgranit Antracyt 524529
1 860,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
BLANCO ETAGON 6 SILGRANIT antracyt (nr art. 524529) To nowoczesny zlewozmywak granitowy, który został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń roboczą przy zlewie. Model wyróżnia się...
Przejdź do sklepu >
Blanco ETAGON 6 524539 Granitowy Antracyt Zlewozmywak prostokątny
1 979,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria:zestaw szyn;Bateria w komplecie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:antracyt;Komora 1:544 x 370 x 220 mm;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Ilość podfr...
- Brand: Blanco
- Color: czarny
- Ean: 4020684698870
- Gtin: 4020684698870
- Producer: Blanco
BLANCO Zlewozmywak Etagon 6 524539 Antracytowy 30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
1 999,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak wpuszczany marki BLANCO 1 komorowy serii Entagon, w kolorze antracytowym. Odporny na wysoką temperaturę, szok termiczny i przebarwienia.
- Code: 524539
- Ean: 4020684698870
- Producer: BLANCO
Blanco ETAGON 6 524539 Granitowy Antracyt Zlewozmywak prostokątny
1 999,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria:zestaw szyn;Bateria w zestawie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:antracyt;Komora 1:544 x 370 x 220 mm;Korek automatyczny:nie;Liczba komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Liczba podf...
- Brand: Blanco
- Color: czarny antracyt
- Ean: 4020684698870
- Gtin: 4020684698870
- Producer: Blanco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | zestaw szyn |
|---|---|
| Barwa | antracyt |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 1 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 544 x 370 x 220 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Etagon |
| Szerokość w milimetrach | 600 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco ETAGON |
| Wariantowanie - wyposażenie | korek InFino |
| Wejście na baterię | tak |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, zestaw szyn |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1839,20 zł
Aktualna cena od 1860,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1849,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 1839,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -9 zł |
| 03.01.2026 | 1839,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1839,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1849,00 zł | Ole Ole! | 9 zł |
| 03.04.2026 | 1895,97 zł | Media Expert | 46 zł |
| 03.05.2026 | 1850,00 zł | OkapyKuchenne.pl | -45 zł |
| 24.05.2026 | 1860,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1839,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1860,00 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 21 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Ceny od 1860 zł do 1999.99 zł
EAN: 4020684698870
SKU: OI_404506371
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 860,00 zł
Przejdź do sklepu >



