Blanco Zlewozmywak jednokomorowy Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana 50 x 61.5
Polecana ofertaMedia Expert
975,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Blanco Lemis 6 IF to jednokomorowy zlewozmywak wykonany z wysokiej jakości stali szczotkowanej. Jego kompaktowe wymiary (50 x 61,5 cm) sprawiają, że pasuje do w... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak jednokomorowy Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana 50 x 61.5 30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
975,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak stalowy wpuszczany kolor stal szczotkowana. Tradycyjny montaż zlewozmywaka w blacie kuchennym, idealny do każdej przestrzeni kuchennej.
- Code: 525108
- Ean: 4020684707565
- Producer: BLANCO
Blanco LEMIS 6-IF 525108 Stalowy Srebrny Zlewozmywak prostokątny
999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:srebrny;Komora 1:538 x 350 x 190 mm;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Maksymalna liczba otworów:0...
- Brand: Blanco
- Color: srebrny/szary
- Ean: 4020684707565
- Gtin: 4020684707565
- Producer: Blanco
Blanco LEMIS 6-IF 525108 Stalowy Srebrny Zlewozmywak prostokątny
999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrny;Komora 1:538 x 350 x 190 mm;Korek automatyczny:nie;Liczba komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Maksymalna liczba otworów:0...
- Brand: Blanco
- Color: srebrny/szary srebrny
- Ean: 4020684707565
- Gtin: 4020684707565
- Producer: Blanco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 538 x 350 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na wysokie temperatury |
| Rodzaj | wpuszczany w blat/montowany na równi z blatem |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Lemis |
| Szerokość w milimetrach | 615 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Blanco LEMIS |
| Wejście na baterię | tak |
| Wykonanie | stal szlachetna (szczotkowana) |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 933,60 zł
Aktualna cena od 975,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 933,60 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 933,60 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 933,60 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 933,60 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 975,97 zł | Media Expert | 42 zł |
| 03.04.2026 | 975,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 975,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 24.05.2026 | 975,97 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 933,60 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 975,97 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 42 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Ceny od 975.97 zł do 999 zł
EAN: 4020684707565
SKU: OI_385378611
Polecana ofertaMedia Expert
975,97 zł
Przejdź do sklepu >


