Blanco Zlewozmywak jednokomorowy Supra 340-U 43 x 37
Polecana ofertaMedia Expert
663,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco zlewozmywak Supra 340 U to jednokomorowy, podwieszany model wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej. Komora o wymiarach 340 x 400 x 175 mm zapewnia f... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak jednokomorowy Supra 340-U 43 x 37
663,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak jednokomorowy, idealny do niewielkich kuchni. Zajmuje mało miejsca, ale jest przy tym bardzo praktyczny.
- Code: 518199
- Ean: 4020684520928
- Producer: BLANCO
BLANCO 518199 Zlewozmywak SUPRA 340-U bez korka automatycznego stal szlachetna szczotkowana
663,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BLANCO SUPRA 340-U, zlewozmywak stal szlachetna 518199 Wymiary zewnętrzne: 430 x 370 mm Wymiary komór: 340 x 400 x 190 mm Typ : 1-komorowy Minimalna podbudowa: 40 cm Materiał: stal szlachetna Komora d...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 430 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 340 x 400 x 175 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 40 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na wysokie temperatury |
| Rodzaj | podwieszany |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Supra |
| Szerokość w milimetrach | 370 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco SUPRA |
| Wejście na baterię | nie |
| Wycięcie | 340 x 400 mm |
| Wykonanie | stal szlachetna (szczotkowana) |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 632,80 zł
Aktualna cena od 663,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 632,80 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 632,80 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 632,80 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 632,80 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 639,00 zł | Ole Ole! | 6 zł |
| 03.04.2026 | 663,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 24 zł |
| 03.05.2026 | 663,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 17.05.2026 | 663,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 632,80 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 663,97 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 31 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 663.97 zł
EAN: 4020684520928
SKU: 518199
Polecana ofertaMedia Expert
663,97 zł
Przejdź do sklepu >

