Blanco Zlewozmywak Legra XL 6 S 523331 Kawowy
Polecana ofertaMedia Expert
1 087,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco zlewozmywak Legra XL 6 S 523331 w kolorze kawowym to jednokomorowy model wpuszczany w blat. Wykonany z trwałego Silgranitu, odporny na plamy, uderzenia, ... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak Legra XL 6 S 523331 Kawowy Zyskaj
1 087,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak marki BLANCO jednokomorowy z ociekaczem. Wymiary zlewozmywaka 86 x 50 cm. Głębokość komory 19 cm. Wykonany z odpornego materiału Silgranit. Jest odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, z...
- Code: 523331
- Ean: 4020684681063
- Producer: BLANCO
BLANCO 523331 Zlewozmywak LEGRA XL 6S SILGRANIT kawowy bez korka aut.
1 087,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótkiZlewozmywak BLANCO LEGRA XL 6S (korek manualny) - zlewozmywak 1-komorowy wykonany z materiału SILGRANIT PuraDur - model odwracalny (komora po PRAWEJ lub po LEWEJ stronie) - sposób montażu ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | brązowy |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Komora 1 | 450 x 430 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Legra |
| Szerokość w milimetrach | 860 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco LEGRA |
| Wejście na baterię | tak |
| Wycięcie | 840 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, szablon wycięcia |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1039,20 zł
Aktualna cena od 1087,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 1039,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.01.2026 | 1039,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1039,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1087,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 48 zł |
| 03.04.2026 | 1087,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1039,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1087,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 49 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1087.97 zł
EAN: 4020684681063
SKU: 523331
Polecana ofertaMedia Expert
1 087,97 zł
Przejdź do sklepu >

