Blanco Zlewozmywak Metra 6 S Compact 518876 Szarość skały
Polecana ofertaMedia Expert
1 229,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blanco zlewozmywak Metra 6 S Compact w kolorze szarości skały to funkcjonalne rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonany z trwałego Silgranitu, odporny na plamy, za... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak Metra 6 S Compact 518876 Szarość skały
1 229,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak wbudowywany, tworzący jednolitą powierzchnię razem z blatem. Nadaje się do każdego rodzaju blatu. Zlewozmywak z dodatkową komorą do odcedzania, w której możesz umieścić różnego rodzaju wkł...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | szarość skały |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1,5 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 4 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 430 x 345 x 190 mm |
| Komora 2 | 170 x 285 x 130 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 4 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Metra |
| Szerokość w milimetrach | 780 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco METRA |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Wycięcie | 760 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,20 zł
Aktualna cena od 1229,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1199,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1219,00 zł | Ole Ole! | 19 zł |
| 01.04.2026 | 1229,99 zł | Media Expert | 10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1229,99 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 31 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1229.99 zł
EAN: 4020684590525
SKU: 518876
Polecana ofertaMedia Expert
1 229,99 zł
Przejdź do sklepu >
