Blanco Zlewozmywak Metra XL 6 S 525930 Czarny
Polecana ofertaMedia Expert
1 459,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco Zlewozmywak Metra XL 6 S 525930, czarny, wykonany z Silgranitu, to trwałe i stylowe rozwiązanie do każdej kuchni. Posiada jedną dużą komorę o wymiarach 4... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak Metra XL 6 S 525930 Czarny Zyskaj
1 459,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak podwieszany BLANCO Metra XL 6 S kolor Czarny. Tradycyjny montaż zlewozmywaka w blacie kuchennym, idealny do każdej przestrzeni kuchennej.
Przejdź do sklepu >
BLANCO 525930 Zlewozmywak METRA XL 6 S Silgranit PuraDur Czarny odwracalny
1 503,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótki zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem wykonany z materiału granit (Silgranit PuraDur) minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak 60 cm sposób montażu wpuszczany w blat model odwracalny (komo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 2 lata (wieczysta na korpus po rejestracji na stronie www) |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 490 x 430 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Metra |
| Szerokość w milimetrach | 1000 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco METRA |
| Wejście na baterię | nie |
| Wycięcie | 980 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1439,20 zł
Aktualna cena od 1459,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1439,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1439,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1439,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1439,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1449,00 zł | Ole Ole! | 9 zł |
| 03.04.2026 | 1459,99 zł | Media Expert | 10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1439,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1459,99 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 21 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Ceny od 1459.99 zł do 1503.97 zł
EAN: 4020684731041
SKU: 525930
Polecana ofertaMedia Expert
1 459,99 zł
Przejdź do sklepu >

