Blanco Zlewozmywak Naya 6 527128 Delikatny biały
Polecana ofertaMedia Expert
1 039,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco zlewozmywak Naya 6 527128 w delikatnym białym kolorze to funkcjonalne rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonany z wytrzymałego Silgranitu, jest odporny na p... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak jednokomorowy Naya 6 527128 Delikatny biały 51x61.5
1 039,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywaki i komory z kompozytu SILGRANIT składają się w 80% z naturalnego granitu łączonego z ceramiką, akrylem oraz kolorowymi pigmentami dla uzyskania wyjątkowych właściwości oraz pięknego wygląd...
- Code: 527128
- Ean: 4020684785372
- Producer: BLANCO
BLANCO 527128 Zlewozmywak NAYA 6 Silgranit delikatny biały
1 039,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przestronna komora umożliwiająca wiele czynności przy zlewozmywakuDelikatne zaokrąglenia narożników zlewozmywaka ułatwiające czyszczenieAtrakcyjny kształt, który dobrze integruje się z wystrojem kuchn...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 510 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | biały |
| Komora 1 | 545 x 400 x 200 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 3 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Naya |
| Szerokość w milimetrach | 615 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco NAYA |
| Wejście na baterię | tak |
| Wycięcie | według szablonu mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1039,20 zł
Aktualna cena od 1039,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1039,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1039,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1039,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1039,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1039,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1039,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1039,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1039,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1039.97 zł
EAN: 4020684785372
SKU: 527128
Polecana ofertaMedia Expert
1 039,97 zł
Przejdź do sklepu >

