Blanco Zlewozmywak półtorakomorowy Metra 9 525936 Czarny 50 x 86
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 623,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Blanco zlewozmywak półtorakomorowy Metra 9 to praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonany z trwałego Silgranitu, odporny na plamy, uderzenia i zarysowania... rozwiń
BLANCO 525936 Zlewozmywak METRA 9 Silgranit PuraDur Czarny lewa
1 623,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótki zlewozmywak 2-komorowy wykonany z materiału granit (Silgranit PuraDur) minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak 90 cm sposób montażu wpuszczany w blat model nieodwracalny zlewozmywak wyp...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 525 x 430 x 190 mm |
| Komora 2 | 260 x 356 x 190 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 3 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 90 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Metra |
| Szerokość w milimetrach | 860 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - komora | lewa |
| Wariantowanie - seria | Blanco METRA |
| Wejście na baterię | tak |
| Wycięcie | 900 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1560,00 zł
Aktualna cena od 1623,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1560,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1560,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1560,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1560,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1623,97 zł | Media Expert | 63 zł |
| 03.04.2026 | 1623,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1560,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1623,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 64 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1623.97 zł
EAN: 4020684730983
SKU: OI_338136641
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
1 623,97 zł
Przejdź do sklepu >
