Blanco Zlewozmywak Solis 500-U 526122 Stal szczotkowana
Polecana ofertaMedia Expert
1 127,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Blanco zlewozmywak Solis 500 U 526122 to elegancki, podwieszany model wykonany z trwałej stali szlachetnej szczotkowanej. Komora o wymiarach 500 x 400 x 185 mm ... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak jednokomorowy Solis 500-U 526122 Stal szczotkowana 44x54 30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
1 127,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal szlachetna szczotkowana. Zlewozmywak idealnie komponuje się w każdej kuchni. Wyróżnia się ponadczasowym wyglądem i trwałością.
- Code: 526122
- Ean: 4020684735605
- Producer: BLANCO
Blanco Solis 500-U 526122 Stalowy Srebrny Zlewozmywak prostokątny
1 129,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:srebrny;Komora 1:500 x 400 x 185 mm;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Materiał:stal szlachetna (s...
- Brand: Blanco
- Color: srebrny/szary
- Ean: 4020684735605
- Gtin: 4020684735605
- Producer: Blanco
Blanco Solis 500-U 526122 Stalowy Srebrny Zlewozmywak prostokątny
1 139,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrny;Komora 1:500 x 400 x 185 mm;Korek automatyczny:nie;Liczba komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Materiał:stal szlachetna (s...
- Brand: Blanco
- Color: srebrny/szary srebrny
- Ean: 4020684735605
- Gtin: 4020684735605
- Producer: Blanco
Zlewozmywak jednokomorowy Blanco Solis 500-U stal Inox Produkt
899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BLANCO SOLIS 500-U stal szczotkowana, InFino ORYGINALNY PRODUKT I OPAKOWANIE Zlewozmywak jednokomorowy z najwyższej jakości stali nierdzewnej, przeznaczony do montażu podwieszanego pod blat . Zlewozm...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Dłuższy bok: 500
- Ean (gtin): 4020684735605
- Głębokość: 185
- Kod producenta: SOLIS 500-U
- Kolor: srebrny
- Krótszy bok: 400
- Kształt: prostokątny
- Liczba komór: jednokomorowy
- Linia: SOLIS
- Marka: Blanco
- Materiał wykonania: stal
- Minimalna szerokość podbudowy: 60
- Rodzaj: podwieszany
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3
- Zawartość zestawu: zlew
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 440 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 500 x 400 x 185 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | podwieszany |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Solis |
| Szerokość w milimetrach | 540 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | BLANCO SOLIS |
| Wejście na baterię | nie |
| Wykonanie | stal szlachetna (szczotkowana) |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1069,00 zł
Aktualna cena od 1127,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 1080,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -19 zł |
| 03.01.2026 | 1069,00 zł | Media Expert | -11 zł |
| 03.02.2026 | 1080,00 zł | Media Expert | 11 zł |
| 03.03.2026 | 1127,97 zł | Media Expert | 47 zł |
| 03.04.2026 | 1127,97 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1127,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 24.05.2026 | 1127,97 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1069,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1127,97 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 59 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Ceny od 899 zł do 1139 zł
EAN: 4020684735605
SKU: OI_385545538
Polecana ofertaMedia Expert
1 127,97 zł
Przejdź do sklepu >



