Blanco Zlewozmywak SUBLINE 340/160-U 525986 Czarny
Polecana ofertaMedia Expert
1 607,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco zlewozmywak Subline 340/160 U 525986 to elegancki, czarny model wykonany z trwałego Silgranitu. Posiada 1,5 komory o wymiarach 340x400x190 mm i 160x400x1... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak SUBLINE 340/160-U 525986 Czarny Zyskaj
1 607,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Komora podwieszana BLANCO dla wymagających. Ponadczasowa, elegancka forma komory. 2 w 1: dwie komory, jeden otwór w blacie Kompletny program umożliwiający różnorodne aranżacje. Stylowy i higieniczny: ...
Przejdź do sklepu >
BLANCO 525986 Komora podwieszana SUBLINE 340/160-U Silgranit PuraDur Czarny, prawa, InFino
1 607,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Komora BLANCO SUBLINE 340/160-U czarny, komor prawa, InFino (525986) Producent: BLANCO Indeks: 525986 EAN: 4020684730488 Sposób montażu: Podwieszany Kolor: Czarny Materiał: Silgranit PuraDur Ilość kom...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 460 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1,5 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 340 x 400 x 190 mm |
| Komora 2 | 160 x 400 x 130 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny, z sitkiem, InFino |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | podwieszany |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Subline |
| Szerokość w milimetrach | 555 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - komora | prawa |
| Wariantowanie - seria | Blanco SUBLINE |
| Wariantowanie - wyposażenie | brak |
| Wejście na baterię | nie |
| Wycięcie | 525 x 400 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1560,00 zł
Aktualna cena od 1607,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1560,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1560,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1560,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1560,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1607,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 47 zł |
| 03.04.2026 | 1607,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1560,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1607,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 48 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1607.97 zł
EAN: 4020684730488
SKU: 340-160-U
Polecana ofertaMedia Expert
1 607,97 zł
Przejdź do sklepu >

