Blanco Zlewozmywak Zia 45 S Compact 526012 Czarny
Polecana ofertaOle Ole!
1 259,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Zlewozmywak Blanco Zia 45 S Compact to elegancki, czarny model wykonany z Silgranitu, odporny na plamy, zarysowania i wysokie temperatury. Posiada jedną komorę ... rozwiń
Blanco ZIA 45 S 526012 Granitowy Czarny Zlewozmywak prostokątny
1 259,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Komora 1:332,5 x 450 x 190 mm;Korek automatyczny:tak;Ilość komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Maksymalna liczba otworów:0;Mater...
- Brand: Blanco
- Color: czarny
- Ean: 4020684730228
- Gtin: 4020684730228
- Producer: Blanco
Blanco ZIA 45 S 526012 Granitowy Czarny Zlewozmywak prostokątny
1 259,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Komora 1:332,5 x 450 x 190 mm;Korek automatyczny:tak;Liczba komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Maksymalna liczba otworów:0;Mater...
- Brand: Blanco
- Color: czarny czarny
- Ean: 4020684730228
- Gtin: 4020684730228
- Producer: Blanco
Zlewozmywak BLANCO ZIA 45 Silgranit Czarny odwracalny 526012
1 299,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
BLANCO ZIA 45 S w kolorze czarnym (nr art. 526012) to zlewozmywak granitowy zaprojektowany z myślą o nowoczesnej, wygodnej i dobrze zorganizowanej strefie zmywania. Model wyróżnia się prostym designem...
Przejdź do sklepu >
BLANCO 526012 Zlewozmywak ZIA 45 S Silgranit PuraDur Czarny odwracalny, korek auto.
1 247,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótki zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem wykonany z materiału granit (Silgranit PuraDur) minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak 45 cm sposób montażu wpuszczany w blat model odwracalny (komo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 332,5 x 450 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | z odpływem |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Zia |
| Szerokość w milimetrach | 780 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco ZIA |
| Wejście na baterię | nie |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,20 zł
Aktualna cena od 1247,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.01.2026 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1199,20 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1229,99 zł | Media Expert | 30 zł |
| 03.04.2026 | 1247,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 17 zł |
| 03.05.2026 | 1247,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 18.05.2026 | 1247,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1247,97 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 49 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Ceny od 1247.97 zł do 1299 zł
EAN: 4020684730228
SKU: OI_398220300
Polecana ofertaOle Ole!
1 259,00 zł
Przejdź do sklepu >



