Blanco Zlewozmywak ZIA 5 S 526015 Czarny
Polecana ofertaMedia Expert
1 335,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco Zia 5 S 526015 to czarny zlewozmywak wpuszczany w blat, wykonany z odpornego na zarysowania i wysokie temperatury Silgranitu. Posiada jedną przestronną k... rozwiń
BLANCO Zlewozmywak ZIA 5 S 526015 Czarny Zyskaj
1 335,97 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak posiada nowoczesne wzornictwo o prostych liniach. Został wyposażony w armaturę przelewowo-odpływową, korek3 cala z sitkiem. Szerokość szafki pod zlewozmywak wynosi 50 cm. Głębokość komory:...
Przejdź do sklepu >
BLANCO 526015 Zlewozmywak ZIA 5 S Silgranit PuraDur Czarny odwracalny, korek auto.
1 335,97 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis krótki zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem wykonany z materiału granit (Silgranit PuraDur) minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak 50 cm sposób montażu wpuszczany w blat model odwracalny (komo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 390 x 450 x 190 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 50 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Blanco Zia |
| Szerokość w milimetrach | 860 mm |
| Typ zaworu | korek z sitkiem |
| Wariantowanie - seria | Blanco ZIA |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Wycięcie | 840 x 480 mm |
| Wykonanie | Silgranit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek, korek automatyczny |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1279,20 zł
Aktualna cena od 1335,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1279,20 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1279,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1279,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1279,20 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1335,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 56 zł |
| 03.04.2026 | 1335,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1279,20 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1335,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 57 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1335.97 zł
EAN: 4020684730198
SKU: 526015
Polecana ofertaMedia Expert
1 335,97 zł
Przejdź do sklepu >

