Blaupunkt hulajnoga elektryczna ESC90X 350W zasięg 40km, składana, czarna
Polecana ofertaEmpik.com
2 651,67 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Hulajnoga elektryczna Blaupunkt Esc90X to doskonały wybór dla dorosłych. Wyposażona w silnik 350 W, osiąga prędkość do 25 km/h i zasięg 40 km na jednym ładowani... rozwiń
Pojazd elektryczny, Blaupunkt, Esc90X, 20 km/h, czarny, 350 W
2 651,67 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Pojazd elektryczny to rewolucyjny środek transportu, który podbił miasta na całym świecie. Szybka, wygodna i przyjazna dla środowiska, oferuje idealne połącz...
- Gtin: 5901750505317
- Old_price: 2339.89
- Sale_price: 2386.50
Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC90X
2 499,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
PRZEDSPRZEDAŻ! HULAJNOGA ELEKTRYCZNA BLAUPUNKT / TEMPOMAT / MOCNY SILNIK / SYSTEM E-ABS / AŻ 40 KM NA JEDNYM ŁADOWANIU HULAJNOGA MARKI BLAUPUNKT MA SAME ZALETY ✅SILNIK O MOCY AŻ 350 W ✅TRZYSTOPNIOWA R...
- Cechy dodatkowe: prędkościomierz, licznik, stopka, pompowane koła, tempomat, klakson, dedykowana aplikacja, oświetlenie, składana
- Ean (gtin): 5901750505317
- Hamulec: elektroniczny, nożny
- Kod producenta: ESC 90X
- Kolor: czarny
- Liczba kół: 2
- Liczba trybów jazdy: 3
- Maksymalna waga użytkownika: 120
- Maksymalny kąt nachylenia terenu: 15
- Marka: Blaupunkt
- Moc silnika: 350
- Model: ESC90X
- Prędkość maksymalna: 20
- Stan: Nowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 16
- Waga: 14.5
- Zasięg: 40
- Średnica kół (cale): 10
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bluetooth | tak |
|---|---|
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Czas ładowania | 6 h |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | światła LED, dedykowana aplikacja, E-ABS |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 10, Android od wersji 4.3 |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 15 |
| Moc silnika | 350 W |
| Przeznaczenie | dla dorosłych |
| Rodzaj | hulajnoga elektryczna |
| Średnica kół | 10 cali |
| Waga | 14,5 kg |
| Wymiary | 107 x 19 x 45 cm |
| Zasięg na jednym ładowaniu | 40 km |
| Zasilanie | akumulator 36V |
| Zgodność z aplikacją | BLAUPUNKT E-Mobility |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1924,00 zł
Aktualna cena od 2651,67 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1924,00 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 1924,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2499,00 zł | Empik.com | 575 zł |
| 03.09.2025 | 2499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2599,88 zł | Empik.com | 100 zł |
| 03.03.2026 | 2599,88 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2599,88 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 2651,67 zł | Empik.com | 51 zł |
| 11.05.2026 | 2651,67 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1924,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2651,67 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 728 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blaupunkt
Kategoria: Elektryczne Ceny od 2499 zł do 2651.67 zł
EAN: 5901750505317
SKU: 05901750505317
Polecana ofertaEmpik.com
2 651,67 zł
Przejdź do sklepu >

