Blaupunkt PA10 35W Bluetooth Radio FM Czarny Power Audio
Polecana ofertaRTV EURO AGD
649,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Blaupunkt PA10 to czarne radio FM z funkcją Bluetooth o mocy 35 W. Wyposażone w korektor dźwięku, czytnik kart SD i port USB, pozwala na odtwarzanie muzyki w fo... rozwiń
Blaupunkt PA10 35W Bluetooth Radio FM Czarny Power Audio
649,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
AirPlay:nie;Czas pracy do:0 h;Bluetooth:tak;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Dedykowana aplikacja:nie;DLNA:nie;Funkcje:korektor dźwięku;Funkcje dodatkowe:czytnik kart pamięci ...
- Brand: Blaupunkt
- Color: czarny
- Ean: 5901750501869
- Gtin: 5901750501869
- Producer: Blaupunkt
Blaupunkt PA10 35W Bluetooth Radio FM Czarny Power Audio
649,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Blaupunkt
- Color: czarny
- Ean: 5901750501869
- Gtin: 5901750501869
- Producer: Blaupunkt
Głośnik BLAUPUNKT PA10, Bluetooth
589,97 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Profesjonalny system audio z Bluetooth i funkcją karaoke PA15 Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na profesjonalnym sprzęcie! Profesjonalny syst...
- Gtin: 5901750501869
- Old_price: 589.97
- Sale_price: 589.97
Blaupunkt PA10 Profesjonalny System Audio 600W Karaoke Bluetooth głośnik
649,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BLAUPUNKT PA10 PROFESJONALNY SYSTEM AUDIO 600W KARAOKE BLUETOOTH głośnik Przenieś imprezę wszędzie z Blaupunkt PA10! Ten profesjonalny system audio zaskoczy Cię potężną mocą 600W i niezwykłą funkcjona...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| AirPlay | nie |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas pracy do | 0 h |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| DLNA | nie |
| Funkcje dodatkowe | czytnik kart pamięci SD, USB - muzyka |
| Funkcje | korektor dźwięku |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor | czarny |
| Korektor dźwięku (Equalizer) | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Moc znamionowa RMS | 35 W |
| Moc | 35 W |
| NFC | nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3, WMA |
| Pamięć stacji | 99 |
| Podbicie basu | nie |
| Radio | analogowe z pamięcią |
| Regulacja tonów wysokich / niskich | nie |
| System dźwięku przestrzennego | nie |
| Waga | 7,9 kg |
| Wejście liniowe audio AUX | tak |
| Wejście mikrofonowe | nie |
| Wi-Fi | nie |
| Włącznik czasowy | nie |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyłącznik czasowy | nie |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.) | 362 x 495 x 319 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot |
| Zasilanie | 110 - 240 V 50/60 Hz |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zegar | tak |
| Zgodność z Apple (certyfikat) | nie |
| Złącza | USB x1, AUX |
| Złącze Ethernet | nie |
| Złącze gitarowe | nie |
| Złącze HDMI | nie |
| Złącze USB | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 599,00 zł
Aktualna cena od 589,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 599,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.04.2026 | 599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.04.2026 | 589,97 zł | Empik.com | -9 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 599,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 589,97 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 9 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blaupunkt
Kategoria: Bluetooth Ceny od 589.97 zł do 799.39 zł
EAN: 5901750501869
SKU: 05901750501869
Polecana ofertaRTV EURO AGD
649,00 zł
Przejdź do sklepu >



