Blaupunkt SSP701 generator pary
Polecana ofertaOle Ole!
369,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Blaupunkt SSP701 to generator pary o mocy 3200 W i ciśnieniu 5,5 bara. Posiada ceramiczną stopę, blokadę przeciwko kapaniu oraz automatyczne wyłączenie. Wbudowa... rozwiń
Blaupunkt SSP701 Ceramic Generator pary
369,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Alarm niskiego poziomu wody:tak;Automatyczne wyłączenie żelazka:tak;Automatyczny dobór temperatury:tak;Blokada przeciwko kapaniu:tak;Ciśnienie:5,5 bara;Czas gotowości do pracy:0 min;Długość przewodu p...
- Brand: Blaupunkt
- Ean: 5901750503559
- Gtin: 5901750503559
- Producer: Blaupunkt
Blaupunkt SSP701 Ceramic Generator pary
379,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Blaupunkt
- Color: biało-niebieski
- Ean: 5901750503559
- Gtin: 5901750503559
- Producer: Blaupunkt
Stacja pary BLAUPUNKT SSP701
462,28 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Generator pary BLAUPUNKT SSP701 Żelazko znajdziemy dzisiaj właściwie w każdym domu. I chociaż prasowanie nie należy do naszych ulubionych prac domowych, to j...
- Gtin: 5901750503559
- Old_price: 462.28
- Sale_price: 462.28
Stacja Parowa Żelazko Generator Pary 135 g/min 5,5 bar Blaupunkt SSP701
369,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Stacja parowa Blaupunkt generator pary parownica 3200W SSP701 Żelazko znajdziemy dzisiaj właściwie w każdym domu. I chociaż prasowanie nie należy do naszych ulubionych prac domowych, to jednak warto z...
- Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik
- Cechy dodatkowe: Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania
- Ean (gtin): 5901750503559
- Funkcje: automatyczny dobór temperatury
- Głębokość produktu: 19.4
- Kod producenta: SSP701
- Kolor dominujący: niebieski
- Komunikacja: lampka kontrolna
- Maksymalne ciśnienie pary: 5.5
- Marka: Blaupunkt
- Moc: 3200
- Model: SSP701
- Pojemność zbiornika na wodę: 1500
- Silne uderzenie pary: 150
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 32.3
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4
- Waga produktu: 3
- Wysokość produktu: 23.3
- Wytwarzanie pary: 135
- Załączone wyposażenie: pojemnik do nalewania wody
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Alarm niskiego poziomu wody | tak |
|---|---|
| Automatyczne wyłączenie żelazka | tak |
| Automatyczny dobór temperatury | tak |
| Barwa | biało-niebieski |
| Blokada przeciwko kapaniu | tak |
| Ciśnienie | 5,5 bara |
| Czas gotowości do pracy | 0 min |
| Długość przewodu parowego | 0 m |
| Ekran LCD | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 3200 W |
| Nazwa stopy | Ceramic |
| Opcja samooczyszczenia | nie |
| Pionowy wyrzut pary | tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Regulacja strumienia pary | tak |
| Rozmiar kabla sieciowego | 0 m |
| Schowek na przewód parowy | tak |
| Spryskiwacz | nie |
| Sygnalizacja gotowości pary | tak |
| System antywapienny | wbudowany |
| Tworzenie pary | 135 g/min |
| Typ stopy | ceramiczna |
| Uzupełnianie wody | przed prasowaniem |
| Waga żelazka i podstawy | 3 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wytwornica pary | zewnętrzna |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 299,99 zł
Aktualna cena od 369,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 321,60 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 321,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 323,06 zł | Media Expert | 2 zł |
| 03.09.2025 | 340,80 zł | Media Expert | 17 zł |
| 03.10.2025 | 323,06 zł | Media Expert | -17 zł |
| 03.11.2025 | 299,99 zł | Empik.com | -23 zł |
| 03.12.2025 | 349,00 zł | Empik.com | 49 zł |
| 03.01.2026 | 349,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 299,99 zł | Empik.com | -49 zł |
| 03.03.2026 | 402,00 zł | Empik.com | 102 zł |
| 03.04.2026 | 394,00 zł | Empik.com | -8 zł |
| 03.05.2026 | 394,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 16.05.2026 | 369,00 zł | Ole Ole! | -25 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 299,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 369,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 69 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blaupunkt
Kategoria: Blaupunkt Ceny od 369 zł do 462.28 zł
EAN: 5901750503559
SKU: OI_408862485
Polecana ofertaOle Ole!
369,00 zł
Przejdź do sklepu >



