Bosch Professional GAS 35 M AFC 1380W 23l odkurzacz przemysłowy
Polecana ofertaOle Ole!
3 099,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bosch Professional GAS 35 M AFC to odkurzacz przemysłowy o mocy 1380 W i pojemności 23 litrów. Umożliwia odkurzanie na mokro i sucho. Posiada automatyczne czysz... rozwiń
Bosch Professional GAS 35 M AFC 1380W 23l Odkurzacz przemysłowy
3 099,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość kabla:0 m;Dodatkowe opcje:automatyczne czyszczenie filtra, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, informacja o spadku wydajności, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho...
- Brand: Bosch Professional
- Ean: 3165140705417
- Gtin: 3165140705417
- Producer: Bosch Professional
Bosch Professional GAS 35 M AFC 1380W 23l Odkurzacz przemysłowy
3 144,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:automatyczne czyszczenie filtra, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, informacja o spadku wydajności, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na ...
- Brand: Bosch Professional
- Color: czarno-niebieski
- Ean: 3165140705417
- Gtin: 3165140705417
- Producer: Bosch Professional
- R: C
Odkurzacz przemysłowy Bosch z otrząsaczem bezworkowy Gas 35 M Afc 1380 W
2 855,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkurzacz przemysłowy Bosch GAS 35 M AFC To wysokiej klasy odkurzacz przemysłowy stworzony z myślą o profesjonalistach i branży przemysłowej. Oferuje najwyższy standard ochrony operatora i niezawodną ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 3165140705417
- Informacje dodatkowe: bezworkowy, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, otrząsacz filtra, regulacja siły ssania
- Klasa filtracji: M (Medium)
- Kod producenta: 06019C3100
- Maksymalna moc: 1380
- Marka: Bosch
- Napięcie zasilania: 230
- Pojemność zbiornika: 35
- Seria: GAS 35 M AFC
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 16
- Waga urządzenia: 12.4
- Wydatek powietrza: 74
- Zasilanie: sieciowe
- Zasięg pracy: 10
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarno-niebieski |
|---|---|
| Długość kabla | 0 m |
| Dodatkowe opcje | automatyczne czyszczenie filtra, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, informacja o spadku wydajności, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho |
| Gwarancja | 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu |
| Moc silnika | 1380 W |
| Model filtra | 2607432041 |
| Model worka | 2607432035, 2607432039, 2607432043, 2607432045 |
| Pojemność worka | 23 l |
| Poziom głośności | 0 dB |
| Przeznaczenie | do użytku profesjonalnego |
| Regulacja mocy ssania | brak |
| Rodzaj filtra | tekstylny |
| Typ worka | papierowy, pojemnik |
| Wyposażenie | 3 rury, dysza do fug, filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, wąż ssący, zestaw dysz podłogowych, złączka kątowa |
| Zasięg pracy | 0 m |
| Zasilanie | 230-240 V 50/60 Hz |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2005,00 zł
Aktualna cena od 3099,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2569,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2678,46 zł | Ole Ole! | 109 zł |
| 03.07.2025 | 2677,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2503,83 zł | Ole Ole! | -174 zł |
| 03.09.2025 | 2799,00 zł | RTV EURO AGD | 295 zł |
| 03.10.2025 | 2005,00 zł | gardom.pl | -794 zł |
| 03.11.2025 | 2843,49 zł | Ole Ole! | 838 zł |
| 03.12.2025 | 2843,49 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2899,00 zł | RTV EURO AGD | 55 zł |
| 03.03.2026 | 3144,00 zł | RTV EURO AGD | 245 zł |
| 03.04.2026 | 3099,99 zł | RTV EURO AGD | -44 zł |
| 20.04.2026 | 3099,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2005,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3099,99 zł na dzień 20.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1095 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bosch Professional
Kategoria: Bosch Ceny od 2855.99 zł do 3144 zł
EAN: 3165140705417
SKU: OI_283207392
Polecana ofertaOle Ole!
3 099,99 zł
Przejdź do sklepu >


