Cosori Dual Blaze TwinFry CAFTF101SWEUR 2800W 10l Aplikacja mobilna Air fryer
Polecana ofertaRTV EURO AGD
777,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Cosori Dual Blaze TwinFry to nowoczesny air fryer o mocy 2800 W i pojemności 10 litrów, idealny do smażenia, pieczenia i grillowania. Wyposażony w aplikację mob... rozwiń
Cosori Dual Blaze TwinFry CAFTF101SWEUR 2800W 10l Aplikacja mobilna Air fryer
777,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Cosori
- Color: biały
- Ean: 0810123675715
- Gtin: 0810123675715
- Producer: Cosori
Cosori Dual Blaze TwinFry CAFTF101SWEUR 2800W 10l Aplikacja mobilna Air fryer
777,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aplikacja mobilna:tak;Funkcja trzymania ciepła:nie;Dodatkowe opcje:automatyczne wyłączanie, grzałka góra i dół, przepisy kulinarne w aplikacji, timer, Wi-Fi, wyświetlacz LCD;Funkcje dodatkowe:regulacj...
- Brand: Cosori
- Ean: 0810123675715
- Gtin: 0810123675715
- Producer: Cosori
COSORI Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa CAF-TF101S-WEUR Dual Blaze TwinFry 10l Wi-Fi dzielony kosz
777,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Frytkownica COSORI Dual Blaze TwinFry to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia szybkie przygotowanie smacznych i zdrowych dań. Dzięki systemowi 2 grzałek, nie musisz martwić się o podgrzewanie sp...
- Code: CAF-TF101S-WEUR
- Ean: 0810123675715
- Producer: COSORI
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa COSORI CAF-TF101S-WEUR Dual Blaze
949,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Frytkownica beztłuszczowa Duża 10L 2800 W Cosori Twinfry Dual Blaze Air Fryer Teraz przygotujesz pełnowartościowy posiłek, dodatki do dania i mięso, w jednym...
- Gtin: 0810123675715
- Old_price: 949.00
- Sale_price: 799.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | aplikacja mobilna, automatyczne wyłączanie, grzałka góra i dół, przepisy kulinarne w aplikacji, timer, Wi-Fi, wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Fondue | nie |
| Funkcja trzymania ciepła | nie |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury, programy automatyczne, timer, termoobieg |
| Funkcje kulinarne | smażenie, opiekanie, pieczenie, grillowanie, odgrzewanie, suszenie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Liczba komór/koszy | 1 |
| Moc | 2800 W |
| Moc | od 2050 W do 3000 W |
| Możliwość czyszczenia w zmywarce | koszyk |
| Odgrzewanie | tak |
| Opiekanie | tak |
| Pieczenie | tak |
| Pojemność koszyka | 0 kg |
| Pojemność misy | 10 l |
| Prażenie | nie |
| Programator czasowy | tak |
| Programy automatyczne | 6 |
| Programy automatyczne | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | air fryer z funkcjami smart |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 51,8 x 33,8 x 31,3 cm |
| Seria | Cosori Dual Blaze |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 240 C |
| Temperatura minimalna | 35 C |
| Termoobieg | tak |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 9,2 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zgodność z aplikacją | VeSync |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 799,99 zł
Aktualna cena od 777,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 999,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.09.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1019,99 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.01.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.02.2026 | 999,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 882,00 zł | Sklep komputronik.pl | -117 zł |
| 03.04.2026 | 899,00 zł | Ole Ole! | 17 zł |
| 03.05.2026 | 799,99 zł | Media Expert | -99 zł |
| 15.05.2026 | 777,00 zł | Media Expert | -22 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 799,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 777,00 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 23 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Cosori
Kategoria: Frytkownice Ceny od 777 zł do 949 zł
EAN: 0810123675715
SKU: OI_383347162
Polecana ofertaRTV EURO AGD
777,00 zł
Przejdź do sklepu >



