Creality CR-10 SE Czarny Drukarka 3D
Polecana ofertaMedia Expert
829,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Drukarka 3D Creality CR-10 SE w kolorze czarnym to zaawansowane urządzenie, łączące precyzję i szybkość. Wyposażona w automatyczne poziomowanie, precyzyjne szyn... rozwiń
CREALITY Drukarka 3D CR-10 SE Wi-Fi, LAN
829,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Drukarka 3D o średnicy dyszy 0.4 mm. Średnica filamentu wynosi 1.75 mm. Rodzaj filamentu to PLA, PET-G, PET, TPU, PLA Wood, ABS, ASA, PA, PLA-CF.
Przejdź do sklepu >
2X Drukarka 3D Creality CR-10 Se Wi-Fi, Lan
3 479,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Drukarka 3D Creality CR-10 SE to innowacyjne urządzenie, które przenosi możliwości drukowania domowego i profesjonalnego 3D na nowy poziom. Główne cechy: Wymiary przestrzeni drukowania: 220 x 220 x 26...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 6971636400998
- Kod producenta: 6971636400998
- Model: CR-10 SE
- Producent: Creality
- Rodzaj: drukarka 3D
- Technologia druku: FDM
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 11
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dokładność druku | 100 m |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | chłodzenie wydruku, ekran dotykowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Interfejs | USB, Wi-Fi |
| Kolor | czarny |
| Maks. temperatura głowicy | 300 C |
| Maksymalny rozmiar druku | 220 x 220 x 250 mm |
| Materiały druku | PLA, ABS, TPU, PETG, WOOD |
| Obsługiwane formaty plików | 3MF, OBJ, STL |
| Oprogramowanie | PrusaSlicer, Simplify 3D |
| Pobór mocy | 350 W |
| Rodzaj | drukarka 3D |
| Średnica dyszy | 0,4 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura otoczenia pracy | 5-35 C |
| Waga | 7,8 kg |
| Wymiary | 490 x 470 x 625 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 899,99 zł
Aktualna cena od 829,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1499,00 zł | Sklep botland.com.pl | - |
| 03.07.2025 | 1439,00 zł | Sklep botland.com.pl | -60 zł |
| 03.09.2025 | 1439,00 zł | Sklep botland.com.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1439,00 zł | Sklep botland.com.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1199,99 zł | Media Expert | -239 zł |
| 03.12.2025 | 999,00 zł | Ole Ole! | -200 zł |
| 03.01.2026 | 899,99 zł | Media Expert | -99 zł |
| 03.02.2026 | 899,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 899,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 02.04.2026 | 829,99 zł | Media Expert | -70 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 899,99 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 829,99 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 70 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Creality
Kategoria: 3D Ceny od 829.99 zł do 3479.99 zł
EAN: 6971636400998
SKU: CR-10
Polecana ofertaMedia Expert
829,99 zł
Przejdź do sklepu >

