Crucial Pro DDR5 32GB 5600 CL46, 2x16GB, czarny, pamięć RAM CP2K16G56C46U5
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Crucial Pro DDR5 32GB (2x16GB) to pamięć RAM o częstotliwości 5600 MHz, zaprojektowana dla graczy, twórców i profesjonalistów. Oferuje wysoką przepustowość i ni... rozwiń
Crucial Pro DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL46 Czarny Pamięć RAM
1 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Częstotliwość pracy:5600 MHz;Gwarancja:wieczysta;Kolor:czarny;Liczba kości:2 x 16 GB;Model wariantowanie:Crucial Pro DDR5;Obsługa ECC:nie;Opóźnienie CL:46;Opóźnienie CL:46;Podświetlenie:nie;Pojemność:...
- Brand: Crucial
- Color: czarny
- Ean: 0649528937803
- Gtin: 0649528937803
- Producer: Crucial
Crucial CP2K16G56C46U5 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz
2 162,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak Certyfikaty zgodności: RoHS, REACH EAN: 0649528937803 Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej Intel Extreme Memory Profile (XMP): Tak Intel Extre...
- Code: CP2K16G56C46U5
- Ean: 0649528937803
- Kod_producenta: CP2K16G56C46U5
- Producer: Crucial
Crucial Pro DDR5 32GB (2 x 16GB) 5600 CL46 Czarny Pamięć RAM
1 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Crucial
- Color: czarny
- Ean: 0649528937803
- Gtin: 0649528937803
- Producer: Crucial
Pamięć DDR5 Crucial Pro 32GB (2x16GB) 5600MHz CL46 1,1V
1 987,31 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cas: 46
- Dimm: UDIMM
- Liczba kości: 2 x 16 GB
- Napięcie: 1.1
- Podświetlenie: Nie
- Producer: Crucial
- Przepustowość: 5600 MHz
- Rodzaj: DDR5
- Seria: Pro
- Wielkość: 32 GB
Crucial Pamięć DDR5 Pro 32GB/5600 (2*16GB) (16Gbit) o kodzie producenta CP2K16G56C46U5
2 015,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zestaw Crucial Pamięć DDR5 Pro 32GB/5600 (2*16GB) (16Gbit) o kodzie producenta CP2K16G56C46U5 CP2K16G56C46U5 to zestaw Crucial 16 GB składający się z (2) mod...
- Gtin: 0649528937803
- Old_price: 1653.57
- Sale_price: 2015.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 5600 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 2 x 16 GB |
| Model wariantowanie | Crucial Pro DDR5 |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 46 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 32 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 5600 Mhz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 325,99 zł
Aktualna cena od 1987,31 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 325,99 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 53 zł |
| 03.07.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | Empik.com | 20 zł |
| 03.09.2025 | 409,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.10.2025 | 409,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.12.2025 | 1421,39 zł | Empik.com | 1002 zł |
| 03.01.2026 | 1812,29 zł | Empik.com | 390 zł |
| 03.02.2026 | 1871,09 zł | Empik.com | 58 zł |
| 03.03.2026 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | -272 zł |
| 03.04.2026 | 1625,38 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 26 zł |
| 01.05.2026 | 1987,31 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 361 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 325,99 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1987,31 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1661 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Crucial
Kategoria: 32GB Ceny od 1987.31 zł do 2162.99 zł
EAN: 0649528937803
SKU: CP2K16G56C46U5
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >




