-15%
David Jones plecak torba 2w1 czarny, PC 029, nylon, regulowane paski, uchwyt na walizkę
Polecana ofertaSkorzana.com
166,59 zł
Przejdź do sklepu >
195,99 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 102,46 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń zewnętrzna; Format A4: Mieści; Grubość: 10 cm; Ilość kieszeni: 5
Plecak torba 2w1 David Jones czarny [DH] PC-029 BLACK
166,59 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: [DH] PC-029 BLACK
- Format a4: mieści
- Kolor główny: czarny
- Kolory - odcienie: Czerń
- Marka: David Jones
- Materiał: tkanina - inna
- Model/typ: plecaki i plecaczki
- Opis produktu: www.skorzana.com
- Producer: DAVID JONES
- Promocja: M1
- Płeć#2: męska
- Płeć#3: młodzieżowe
- Płeć#4: kobieta
- Płeć#5: Mężczyzna
- Płeć#6: unisex
- Płeć: damska
- Styl#2: sportowy
- Styl: miejski/casual
- Waga gabarytowa w gramach: 3420
- Wielkość: duża
- Wzór: bez wzoru
Obszerny plecak na laptopa z boczną rączką i kieszeniami David Jones
235,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Marka: David Jones Materiał: tkanina model/typ: plecaki i plecaczki Sposób noszenia: na szelkach Kolor okuć: srebrny Styl: miejski/casual Kształt: prostokąt ...
- Gtin: 5903051038761
- Old_price: 235.99
- Sale_price: 149.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Format A4 | Mieści |
| Grubość | 10 cm |
| Ilość kieszeni | 5 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Inny |
| Kształt | Prostokąt |
| Maksymalna długość szelek | 76 cm |
| Material | Tkanina - inna |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Sposób noszenia | Na szelkach |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 38 cm |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 54 cm |
| Wysokość uchwytu | 4 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 120,54 zł
Aktualna cena od 166,59 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 195,99 zł | Skorzana.com | - |
| 03.07.2025 | 195,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 186,19 zł | Skorzana.com | -9 zł |
| 03.09.2025 | 195,99 zł | Skorzana.com | 9 zł |
| 03.10.2025 | 187,99 zł | Skorzana.com | -8 zł |
| 03.11.2025 | 187,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 189,99 zł | Skorzana.com | 2 zł |
| 03.01.2026 | 189,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 120,54 zł | Skorzana.com | -69 zł |
| 03.03.2026 | 120,54 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 120,54 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 166,59 zł | Skorzana.com | 46 zł |
| 18.05.2026 | 166,59 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 120,54 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 166,59 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 46 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: David Jones
Kategoria: Plecaczki Ceny od 166.59 zł do 235.99 zł
EAN: 5903051038761
SKU: [DH] PC-029 BLACK
Polecana ofertaSkorzana.com
166,59 zł
Przejdź do sklepu >
195,99 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 102,46 zł

