Deante bateria kuchenna Luno BOC B800 czarna stal szczotkowana
Polecana ofertaMedia Expert
179,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria Deante Luno BOC B800 w kolorze czarnym to elegancka, ścienna bateria kuchenna wykonana z mosiądzu. Posiada elastyczną wylewkę i ceramiczną głowicę, co g... rozwiń
DEANTE Bateria Luno BOC B800 Czarny
179,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna DEANTE Luno BOC B800 to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność i elegancki design. Wykonana ze stali szczotkowanej w kolorze czarnym bateria ta jest jednouchwytowa...
- Code: B800
- Ean: 5907650864370
- Producer: DEANTE
Deante Luno BOC_B800 Stal szczotkowana Czarny Bateria kuchenna
179,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Deante
- Color: srebrny/szary stal szczotkowana/czarny
- Ean: 5907650864370
- Gtin: 5907650864370
- Producer: Deante
Deante Luno BOC_B800 Stal szczotkowana Czarny Bateria kuchenna
189,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:aerator, bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, elastyczna wylewka;Gwara...
- Brand: Deante
- Color: srebrny/szary
- Ean: 5907650864370
- Gtin: 5907650864370
- Producer: Deante
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal szczotkowana/czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | aerator, bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, elastyczna wylewka |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 0 mm |
| Rodzaj | ścienna |
| Seria | Deante Luno |
| Typ baterii | dwuotworowa jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Deante Luno |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | elastyczna |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna |
| Wysokość korpusu | 453 mm |
| Wysokość wylewki | 324 mm |
| Zasięg wylewki | 209 mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 155,00 zł
Aktualna cena od 179,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 187,12 zł | Ole Ole! | -41 zł |
| 03.08.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 41 zł |
| 03.09.2025 | 178,00 zł | Ole Ole! | -51 zł |
| 03.10.2025 | 179,99 zł | Ole Ole! | 1 zł |
| 03.11.2025 | 174,97 zł | Ole Ole! | -5 zł |
| 03.12.2025 | 159,99 zł | Ole Ole! | -14 zł |
| 03.01.2026 | 159,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 189,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 29 zł |
| 03.03.2026 | 155,00 zł | RTV EURO AGD | -34 zł |
| 03.04.2026 | 159,99 zł | Media Expert | 4 zł |
| 03.05.2026 | 189,99 zł | Ole Ole! | 30 zł |
| 25.05.2026 | 179,00 zł | Media Expert | -10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 155,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 179,00 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 24 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Baterie Ceny od 179 zł do 189.99 zł
EAN: 5907650864370
SKU: OI_332854844
Polecana ofertaMedia Expert
179,00 zł
Przejdź do sklepu >


