Deante Boro BMO 060M bateria kuchenna chrom mosiądz, zlewozmywakowa stojąca
Polecana ofertaOle Ole!
149,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bateria kuchenna Deante Boro BMO 060M to wysokociśnieniowa, jednodźwigniowa bateria stojąca. Wykonana z mosiądzu, pokryta chromem. Wyposażona w ceramiczną głowi... rozwiń
Deante Boro BMO 060M Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
149,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, perlator;Gwarancja:24 miesiące;Ba...
- Brand: Deante
- Color: srebrny/szary
- Ean: 5908212083598
- Gtin: 5908212083598
- Producer: Deante
DEANTE Bateria Neo Boro BMO 060M Chrom
149,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria Neo Boro BMO 060M to nowa propozycja od producenta marki Deante. Bateria jest stojąca, co zwiększa szanse na zagospodarowanie większej przestrzeni. Neo Boro BMO 060M to bateria jednodźwigniowa...
- Code: BMO 060M
- Ean: 5908212083598
- Producer: DEANTE
Deante Boro BMO 060M Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
159,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Deante
- Color: srebrny/szary chrom
- Ean: 5908212083598
- Gtin: 5908212083598
- Producer: Deante
Deante Bateria zlewozmywakowa Boro chrom BMO_060M
122,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria DEANTE Neo Boro BMO 060M Funkcje: Ceramiczna głowica,Napowietrzanie strumienia wody USP_1: Obrotowa wylewka USP_2: Trwała, ceramiczna głowica Kolor: Chrom Rodzaj baterii: Jednodźwigniowa ...
- Ean (gtin): 5908212083598
- Kod producenta: BMO_060M
- Kolor: inny kolor
- Linia: Boro
- Marka: Deante
- Stan opakowania: oryginalne
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, perlator |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Deante Boro |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Deante Boro |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | stała |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 154 mm |
| Wysokość wylewki | 130 mm |
| Zasięg wylewki | 227 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 109,00 zł
Aktualna cena od 149,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 139,00 zł | LOBO.pl | - |
| 03.06.2025 | 123,89 zł | RTV EURO AGD | -15 zł |
| 03.07.2025 | 123,79 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 109,00 zł | bricomarche.pl | -14 zł |
| 03.09.2025 | 138,09 zł | RTV EURO AGD | 29 zł |
| 03.10.2025 | 119,00 zł | RTV EURO AGD | -19 zł |
| 03.11.2025 | 138,02 zł | Media Expert | 19 zł |
| 03.12.2025 | 115,00 zł | RTV EURO AGD | -23 zł |
| 03.01.2026 | 138,02 zł | Media Expert | 23 zł |
| 03.02.2026 | 119,00 zł | RTV EURO AGD | -19 zł |
| 03.03.2026 | 149,98 zł | Media Expert | 30 zł |
| 03.04.2026 | 149,98 zł | Media Expert | 0 zł |
| 01.05.2026 | 149,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 109,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 149,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 41 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Baterie Ceny od 122 zł do 159 zł
EAN: 5908212083598
SKU: BMO 060M
Polecana ofertaOle Ole!
149,99 zł
Przejdź do sklepu >



