Deante Evora ZQJG103 zlewozmywak kwadratowy granitowy grafitowy metalik, kolekcja Evora
Polecana ofertaOle Ole!
677,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Deante Evora ZQJG103 to granitowy, grafitowy metalik zlewozmywak kwadratowy o wymiarach 500 x 500 mm. Posiada jedną komorę (439 x 379 x 200 mm) i automatyczny k... rozwiń
Deante Evora ZQJ_G103 Granitowy Grafitowy/Metalik Zlewozmywak kwadratowy
677,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:18 lat;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmywarki, odpływ w kolorze komory;Barwa:grafitowy-metalik;Komora 1:439 x 379 x 200 mm;Korek automatyc...
- Brand: Deante
- Color: czarny
- Ean: 5907650816744
- Gtin: 5907650816744
- Producer: Deante
DEANTE Zlewozmywak jednokomorowy Evora ZQJ G103 Grafitowy metalik 50x50
677,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak Evora zaprojektowany przez Michała Łoja zaskakuje wyjątkowo głęboką komorą oraz efektownym grafitowym wykończeniem. Wzbogacony jonami srebra posiada właściwości antyseptyczne. Zlewozmywak ...
- Code: G103
- Ean: 5907650816744
- Producer: DEANTE
Deante Evora ZQJ_G103 Granitowy Grafitowy/Metalik Zlewozmywak kwadratowy
677,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:18 lat;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmywarki, odpływ w kolorze komory;Kolor:grafitowy-metalik;Komora 1:439 x 379 x 200 mm;Korek automatycz...
- Brand: Deante
- Color: czarny grafitowy-metalik
- Ean: 5907650816744
- Gtin: 5907650816744
- Producer: Deante
DEANTE ZQJ G103 Zlew evora grafit metalik granit 1k 500x500x216, 3,5" + osprzęt space-saver nero
677,99 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Deante Evora zlewozmywak granitowy 50x50 cm grafit metalik ZQJG103 Zlewozmywak Deante z serii Evora to idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i estetycznego produktu. Został wykonany ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | grafitowy-metalik |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 200 mm |
| Gwarancja | 18 lat |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 |
| Informacje dodatkowe | syfon z podłączeniem do zmywarki |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 439 x 379 x 200 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 50 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak kwadratowy |
| Seria | Deante Evora |
| Szerokość w milimetrach | 500 mm |
| Typ zaworu | zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Deante Evora |
| Wejście na baterię | tak |
| Wycięcie | 480 x 480 mm |
| Wykonanie | granit |
| Wyposażenie | armatura przelewowo-odpływowa, karta gwarancyjna, korek automatyczny, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 610,98 zł
Aktualna cena od 677,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 642,35 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 655,60 zł | Ole Ole! | 13 zł |
| 03.08.2025 | 628,26 zł | Ole Ole! | -27 zł |
| 03.09.2025 | 628,26 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 619,00 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.11.2025 | 618,97 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 610,98 zł | Ole Ole! | -7 zł |
| 03.01.2026 | 618,98 zł | Media Expert | 8 zł |
| 03.02.2026 | 677,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 58 zł |
| 03.03.2026 | 676,98 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 678,00 zł | Ole Ole! | 1 zł |
| 03.05.2026 | 677,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 11.05.2026 | 677,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 610,98 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 677,99 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 67 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Deante Cena: 677.99 zł
EAN: 5907650816744
SKU: ZQJ_G103
Polecana ofertaOle Ole!
677,99 zł
Przejdź do sklepu >



