Deante MOMI BKM N73M Nero stal szlachetna bateria kuchenna
Polecana ofertaRTV EURO AGD
789,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria kuchenna Deante Momi BKM N73M Nero wykonana z trwałej stali szlachetnej w eleganckim czarnym kolorze. Wyposażona w wyciąganą wylewkę dwustrumieniową, ce... rozwiń
Deante MOMI BKM_N73M Nero Stal szlachetna Bateria kuchenna
789,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Deante
- Color: czarny nero
- Ean: 5907650863847
- Gtin: 5907650863847
- Producer: Deante
Deante MOMI BKM_N73M Nero Stal szlachetna Bateria kuchenna
789,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:aerator, bateria obrotowa, ceramiczna głowica, wyciągana wylewka dwustrumieniowa z prze...
- Brand: Deante
- Color: czarny
- Ean: 5907650863847
- Gtin: 5907650863847
- Producer: Deante
DEANTE Bateria Momi BKM N73M Nero
789,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna DEANTE Momi, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzuje się elegancką, prostokątną wylewką, która nadaje jej nowoczesny wygląd. Wbudowany aerator skutecznie napowie...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | nero |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 7 lat z ograniczeniami |
| Informacje dodatkowe | aerator, ceramiczna głowica, wyciągana wylewka dwustrumieniowa z przełącznikiem, zawór zwrotny |
| Kolor | czarny |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 32 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Deante Momi |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Deante Momi |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 348 mm |
| Wysokość wylewki | 310 mm |
| Zasięg wylewki | 230 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 565,00 zł
Aktualna cena od 789,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 565,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 680,18 zł | Ole Ole! | 115 zł |
| 03.07.2025 | 665,26 zł | Ole Ole! | -14 zł |
| 03.08.2025 | 665,26 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 691,00 zł | Ole Ole! | 25 zł |
| 03.10.2025 | 679,00 zł | Ole Ole! | -12 zł |
| 03.11.2025 | 655,97 zł | RTV EURO AGD | -23 zł |
| 03.12.2025 | 655,81 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 649,99 zł | Ole Ole! | -5 zł |
| 03.02.2026 | 649,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 789,99 zł | Media Expert | 140 zł |
| 03.04.2026 | 759,05 zł | Ole Ole! | -30 zł |
| 30.04.2026 | 789,99 zł | Media Expert | 30 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 565,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 789,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 225 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Baterie Cena: 789.99 zł
EAN: 5907650863847
SKU: OI_403581066
Polecana ofertaRTV EURO AGD
789,99 zł
Przejdź do sklepu >


