Dedra DED6991 Podkaszarka akumulatorowa
Polecana ofertaRTV EURO AGD
129,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Akumulator w zestawie: brak; Element tnący: żyłka; Gwarancja: 36 miesięcy; Kompatybilny akumulator : Dedra SAS+ALL 18V
Dedra DED6991 Podkaszarka akumulatorowa
129,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator w zestawie:brak;Element tnący:żyłka;Gwarancja:36 miesięcy;Kompatybilny akumulator :Dedra SAS+ALL 18V;Maksymalna grubość żyłki:1,6 mm;Minimalna grubość żyłki:1,6 mm;Moc (KM):0 KM;Moc:0 kW;Na...
- Brand: Dedra
- Ean: 5902628699107
- Gtin: 5902628699107
- Producer: Dedra
KUPON -9%
PODKASZARKA AKU 18V, SZER. KOSZENIA 30CM DEDRA
162,36 zł
178,23 zł *
Dostawa od: 14,90 zł
Wysyłka: do 3 dni
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 178,23 zł
Przejdź do sklepu >

KUPON RABATOWY
Darmowa dostawa na cały asortyment
Kod ważny do 30 kwietnia 2028. Minimalna kwota zamówienia: 300 zł.
Jak korzystać z kuponu
1
KOPIUJ
PODKASZARKA AKU 18V, SZER. KOSZENIA 30CM DEDRA
162,36 zł
Sprzedawca: EWIMAX
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: DED6991
- Ean: 5902628699107
- Producer: DEDRA Polska
- Rozmiar: uniwersalny
Podkaszarka Akumulatorowa Kosa z akumulatorem i ładowarką Dedra Sas+all 18V
279,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
PODKASZARKA AKUMULATOROWA DEDRA SAS+ALL 18V KOSA z akumulatorem i ładowarką ✔ w zestawie akumulator 2 Ah, ładowarka ✔ teleskopowa regulacja długości ✔ regulowany kąt nachylenia głowicy ✔ metalowy ogra...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Długość narzędzia: 120
- Ean (gtin): 5902628699107
- Kod producenta: DED6991
- Marka: Dedra
- Model: DED6991 z głowicą żyłkową i uchwytem teleskopowym
- Producent silnika: Dedra
- Rodzaj: podkaszarka
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga narzędzia: 1.9
- Zasilanie: akumulatorowe
- Średnica cięcia: 24
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator w zestawie | brak |
|---|---|
| Element tnący | żyłka |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kompatybilny akumulator | Dedra SAS+ALL 18V |
| Maksymalna grubość żyłki | 1,6 mm |
| Minimalna grubość żyłki | 1,6 mm |
| Moc (KM) | 0 KM |
| Moc | 0 kW |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Napięcie zasilania akumulatora | 18 V |
| Pojemność | 0 |
| Poziom hałasu | 96 dB |
| Seria | Dedra SAS+ALL |
| Szelki | nie |
| Szerokość cięcia | 30 cm |
| Typ silnika | szczotkowy |
| Waga | 1,9 kg |
| Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu | 0 m2 |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 129,99 zł
Aktualna cena od 129,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 149,99 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.03.2026 | 149,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 149,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 22.05.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 129,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 129,99 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dedra
Kategoria: Podkaszarki Ceny od 129.99 zł do 279 zł
EAN: 5902628699107
SKU: DED6991
Polecana ofertaRTV EURO AGD
129,99 zł
Przejdź do sklepu >

